В процес 148 Приключени 2632

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Съоръжение по стълби за бебешка количка

Начало
30.08.2022
ID:
1848

Уважаеми, Настоятелно моля да поставите платформа,релси или подходящо съоръжение за преминаване на тежки бебешки колички по стълбите вдясно след пешеходния мост в посока Пловдив.Така паркът до реката да е достъпен за майки с малки деца,бебета и кучета. Предварително Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Сметостбиране

Начало
30.08.2022
ID:
1847

Повече от месец и половина жълтият контейнер за разделно събиране на отпадъци на нашата улица прилива. Това възпрепятства съвестните храждани да сортират боклука си и всичко отива в общия контейнер. МОЛЯ, за Вашето съдействие!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Саморасли дървета

Начало
29.08.2022
ID:
1846

Моля да бъдат отрязани саморасли дървета на гърба на блока на улица "Славянска 1! Дърветата стигат до втория етаж и по тях се катерят улични котки.Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Разбира улица

Начало
29.08.2022
ID:
1845

Пиша във връзка с мястото между блока и ресторант cool place. Мястото е без настилка, трудно се минава по тези камъни и когато вали изобщо не може да се мине. Хората от блока постоянно минаваме и мисля че е редно да се оправи. Като цяло тротоарите и междублоковите пространства в града са ужасни, всички плочки са разместени, повдигнати от дървета и е мъка да се върви, аз лично постоянно се спъвам и си навехвам кракът. Така че моля обърнете внимание на това, което е необходимо за хората, а не на други проекти, които с тях и без тях.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Събиране на строителни материали

Начало
29.08.2022
ID:
1844

Моля Ви да ми отговорите има ли поставени контейнери за строителни отпадъци и ако да къде са разположени. Количеството е незначително. Ако не извършвате ли такава услуга цена и тел. ако може.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Ограничаване на скоростта

Начало
27.08.2022
ID:
1841

Здравейте! Моля поставете знаци за ограничаване на скороста на 30км и поставете легнали полицаи , защото улица се е превърнала в магистрала и карат с много над разрешената скорост. На улицата постоянно играят и минават деца, което я прави опасна за тях!

Статус:  Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

Молба за ,,легнал полицай,,

Начало
27.08.2022
ID:
1840

Здравейте, става въпрос за улицата пред ловно рибарското дружество. Имам предложение за направата на един легнал полицай, понеже цяло лято,да не кажа и по цяла нощ слушам, как ниско интелигентната младеж се засилва с колите си- от читалището към стария съвет. Става въпрос за 02:00, 03:00 ч през ноща. Не знам за съседите, но аз почти не издържам вече и много моля да бъдат взети някакви мерки. И понеже няма как постоянно да има физически полиция там, нека бъде направен Един легнал полицай, за да няма как да се развива такава скорост. Благодаря предварително

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Поставяне на легнали полицаи

Начало
27.08.2022
ID:
1839

Пълно биздействие от страна на община Асеновград. Молбата с над 30 подписа от живеещите на ул.Генерал Дандевил в близост до училище Ангел Кънчев,за възтановяване на предишните легнали полицаи премахнати по време на ремонта на улицата.Края на улицата се превръща като скоростна отсечка за много псевдо шофьори. Вече се чака 5 години. Скоро започва учебната година . Преминават мното деца и се молим да не се случи най-лошото.Следващата ни стъпка ще са медиите и телевизията.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Чиктота

Начало
27.08.2022
ID:
1838

Кой отговаря за чистотата в града ????? До кога ще живеем в кочина при толкова безработни жени от ромския етнос, които издържаме от нашите данъци?

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
26.08.2022
ID:
1837

Бях подал сигнал на 22.08.,че уличната лампа на ул.Здравец 4 свети известно време и след това изгасва.На 26.08. дойде екип на фирма Елком,уж смениха лампата,но проблема си остана,свети за известно време и пак изгасва.Моля за Вашето съдействие.Благодаря предварително.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител