В процес 38 Приключени 1657

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Пътен възел свързващ ул. Марица с ул. Цар Иван Асен 2

Начало
06.11.2020
ID:
492

Предлагам да се изгради пътен възел пресичащ центъра точно пред общината, който да свързва ул. Марица с ул. Цар Иван Асен II. Понеже се бута неработещият подлез, това е най-подходящият момент да се изгради такава пътна връзка, която ще облекчи адския трафик в града. Ще допринесе и до по-пряко преминаване на пътуващите посока Кърджали и КПП Маказа.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Докогаа?... Междублоковото пространство зад Снежанка.

Начало
06.11.2020
ID:
491

Проект има, изпълнение няма.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Пред читалище "Родолюбие"

Начало
06.11.2020
ID:
489

Здравейте! Аз знам, от 40 години близо, че площта пред читалището е пешеходна зона. Вчера с моята приятелка и с децата, решихме да се спрем там и децата да протичат, тъй като няма много места в града, но това е друга тема. И както си тичат, след малко пред стълбите на читалището най-спокойно си минава една кола. Погледнах, даже едната саксията от поставените 3 броя е преместена за да може спокойно да си преминават коли. Преди време видях че минават и през пътчето непосредствено пред читалището, където по принцип само младоженски коли съм виждала преди години. Възмутително!!!! Как след толкова години и кой разрешава да се местят саксии и да се преминава през пешеходна зона,? Не дай си Боже да стане инцидент с някое дете или човек, който си мисли че там няма от къде да дойде кола.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Опасна козирка

Начало
02.11.2020
ID:
487

Опасна козирка на ул. Марица №6 (сградата на казино "Адмирал"). Козирката е в много лошо състояние и видно е започнала да се руши на места.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Опасна яма

Начало
02.11.2020
ID:
486

Опасна изкопна яма, пълна с вода, намираща се до офиса на "Булсатком". Стои по този начин поне от два месеца.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Предпоставка за инцидент

Начало
31.10.2020
ID:
485

Масово колите не спират на пешеходният светофар на Бачковският път при светещ червен сигнал. Няколко пъти ставам свидетел на ситуации при който по чудо няма пострадали. А там пресичат доста майки с колички и деца. Ако може да се предприемат някакви мерки преди да е станал инцидент.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Излязло от употреба юпс

Начало
30.10.2020
ID:
484

Здравейте, пред на блок Асенова крепост, кв. Запад. Ул.Книжна фабрика15 на паркинга има излязло от употреба мпс Опел Вектра с рег номер РВ 1971 ХН.МПС-то е излязло от употреба, не се пордържа, не му се плаща нищо,не минава прегледи, а същевременно в него има горива, масла, акомулатор, газова бутилка, и представлява непосредствена опасност за живущите в блока и случайно преминаващи.Освен това заема паекомясто пред блока. Собственика е в същия блок вход А ап 1. Това не е първия и единствен автомобил, който този собственик изоставя за повече от 3години пред този блок и на други места из Асеновград. Молим общината да се сезира и реши проблема.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Въпрос

Начало
29.10.2020
ID:
482

Здравейте, защо не се вземат никакви мерки от РЗИ при доказани случаи на Ковид в Детска градина" Пролет "

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Мерки срещу разпространението на ковид

Начало
29.10.2020
ID:
480

Здравейте, Във връзка с нарастващото разпространение на корона вирус и наложените мерки за ограничаване на заразата, защо все се още се позволява провеждане на сватбени празненства? Това струпване на стотици хора в ресторантите, идващи от всякакви населени места е недопустимо в условията на пандемия. Ще се вземат ли спешни мерки от всички институции това безумие да се прекрати, до отминаване на пика на разпространение на вируса??

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Пътят между Асеновград и с.Козаново с нови дупки

Начало
28.10.2020
ID:
479

Бих искала да Ви, сигнализирам за нови дупки, които с времето ще стават все по-големи. През зимния сезон въпросният път често попада в зоната, където се събират мъгли сутрин и вечер, точно когато хората се движат за работа. Това, че няма и маркировка го прави още по-опасен да се шофира по него през зимата и вечер, когато е много слабо осветен. Моля, да се заемете с този проблем и да сигнализирате на Областно пътно управление Пловдив (ОПУ Пловдив) преди да е станало нещо сериозно. Предварително Ви, благодаря за съдействието и вярвам, че във ваше лице ще намеря подкрепа и разбиране.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител