В процес 44 Приключени 1506

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Непочистени улици

Начало
17.08.2020
ID:
374

Здравейте, пиша ви по повод безобразното състояние на улица "Иван Вазов" и ул."Индустриална". По тротоара покрай завод "Асенова крепост" са израстнали треви и храсти, които вече стигат до кръста на преминаващите хора и е невъзможно преминаването на бебешки колички . Това е улица в центъра на града , непосредствено зад ЖП гара! Кога ще бъде изчистена от тревите и приведена в нормално състояние ? В още по-лошо състояние е ул." Индустриална" - буренясала, пълна с изхвърлени боклуци с чували. Моля за отговор - кога ще бъдат почистени двете улици и приведени в приличен вид , присъщ за един европейски град ???

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Неспазване на наредбата за тишина поради новострояща се сграда

Начало
17.08.2020
ID:
373

Пиша Ви по сигнал №369, като цитирам текста в точка 19 от наредбата. "19. извършването на дейности от битов и стопански характер в жилищните сгради и в близост до тях, с които се нарушава спокойствието на живущите, между 14.00 и 16.00 часа и между 22.00 и 8.00 часа в делничните дни и между 14.00 и 16.00 часа и между 21.00 и 9.00 часа в празничните и почивните дни, с изключение на дейностите по организирано събиране и извозване на битови отпадъци;" Извинете, но сторителството спада към "дейности от битов и стопански характер"

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Дупка и пропаднала шахта на кръстовище

Начало
15.08.2020
ID:
372

Точно преди кръстовището има една пропаднала шахта и изринат асфалт след големия дъдж по миналата седмица...Интересното е, че тази шахта вече се прави за 5-ти път както важи и за дупката. Но след всеки дъжд положението е същото...

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Изоставен автомобил

Начало
15.08.2020
ID:
371

Изоставен автомобил на улица Рилска 30 до детската площадка. Няколко пъти бе поставяна бележка за премахване. Поне от 3 години е там.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Силна музика, викане по микрофон

Начало
14.08.2020
ID:
370

Шумни събирания с музика до 1-2 часа през нощта. Викане, пеене на микрофони, пиянски сбирки отвън.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неспазване на наредбата за тишина поради новострояща се сграда

Начало
14.08.2020
ID:
369

На посочения адрес се извършва строеж, като строителните дейности стартират в 06:00 всяка сутрин. Понякога в почвните дни и по-късно. Подадох сигнал на телефон 112, при което се свързаха с мен от полиция Асеновград. Дежурният ми обясни че наредбата за спазване на тишина е с обхват 22:00 - 06:00 и че няма какво да направят. В точка 19 на "НАРЕДБА за опазване и поддържане на обществения ред, чистотата, строителството и околната среда на територията на Община Асеновград" е записано, че спазването на тишина е между 22.00 и 8.00 в делнични дни. Моля за съдействие.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Ще има ли скоро отговор на внесена преди повече от година жалба

Начало
12.08.2020
ID:
364

Здравейте! Преди повече от година входирах жалба с подписка в общинска администрация на Асеновград Според хората, които живеят на номера от 32 до 38 на ул."Йордан Йовков", кв. Долни Воден, главна причина за голямата влага в домовете им е теч от различни участъци но водопроводната мрежа. От "В и К" ЕООД - Асеновград, рабира се отричат причината за голямата влага да е от тяхните тръби. Но, няколкото аварии от спукани тръби на улицата показват друго. Мрежата е стара, износена и много вероятно е д

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Счупен контейнер за боклук

Начало
12.08.2020
ID:
363

От две седмици основния контейнер за боклук на повечето къщи на улицата е счупен, липсват му няколко колелца. Виждате на снимката как седи на една страна, съответно уикенда боклука излиза извън него и гледката е грозна. Моля да се оправи/смени контейнера!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Цялата пътека е със буклуците

Начало
11.08.2020
ID:
362

Цялата пътека е със буклуците и строителни материали и мебели и буклуци От кафе Тихия кът има една пътеки от зад там има много буклуци тези санимки са от там има направих адреса така е от месеци

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Ще има ли велоалеи

Начало
11.08.2020
ID:
361

Ще има ли велоалеи в град Асеновград

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител