В процес 38 Приключени 1657

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Проблем

Начало
17.11.2020
ID:
504

Уичната лампа светка и след малко гасне.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Безстопанствени кучета на кв.Запад

Начало
16.11.2020
ID:
502

Здравейте, Моля да бъдат взети мерки относно безстопанствените кучета на кв.Запад,до филиала на ДГ Зорница най -вече.Всяка сутрин треперейки минавам от там със сина ми, за да го заведа на градина.Кучетата са агресивни и нападат.Само към мен са били агресивни три пъти за две седмици,а съм била свидетел и съм се опитвала да ги разгоня неколкократно когато са нападали други пешеходци. Моля да бъдат взети навременно мерки.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Светлина

Начало
14.11.2020
ID:
501

Няколко поредни вечери уличното осветление в района на бл 6/5 в кв Запад не работи.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Проблем с уличното осветление

Начало
13.11.2020
ID:
500

Няма улично осветление по цялата улица Сава Катрафилов и по пешеходният мост до спортната зала. Моля да се вземат мерки!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Разрушава се в кв.Запад блок 1 (КЦМ)

Начало
13.11.2020
ID:
499

Комшия който няма гараж и няма нищо на този паркинг разрушава площадка с багер. Моля обърнете внимание и предприемете мерки с който да се спре разрушението на този паркинг. Човека желае и по всячески начин се опитва да си паркира колата пред терасата си. Пречи на хората който имат гаражи да паркират колите си.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Разрушаване на общинска собственост

Начало
13.11.2020
ID:
498

Премахване на плочки сложени преди 1 година

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

неремонтирани тротоари

Начало
13.11.2020
ID:
497

EVN не са си ремонтирали тротоарите от 40 дни насам,след като прекараха ток на строежа до нас,отделно е ограничен достъпа до гаража ми,защото пред него също е разкопано,искам санкции за фирмата,която изпълнява тези ремонти,изпратиха ми писмо,в което казват,че крайният срок е до 30.10.2020,което също е смешно,защото не е спазен! Вали дъжд влиза вода в разкопаното и в къщата,отделно кал и разруха,счупени плочки,всичко е видно от снимката. Това е на ул Капитан АНдреев 24 . Изпратил съм ви снимка на тротоара,достъпън до гаража ми е ограничен заради изкопаното пред него,за което искам компенсации,искам санкции за фирмата,която остави в това положение всички къщи 2 месеца почти.Също съм ви изпратил снимка на писмото от ЕВН,в което казват за крайния си срок,който сам са си опраделили-30.10.2020

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Кастрене на дървета

Начало
12.11.2020
ID:
496

Моля за вашето съдействия отново, да бъдат окастрени дърветата в двора на храм "Св. Марина".

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

неремонтирани тротоари

Начало
12.11.2020
ID:
495

Четете ли си имейлите,след като съм подал там сигнала,защото тук не мога да кача снимките с формат от телефона си ?!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Обеззаразяване на класни стаи

Начало
12.11.2020
ID:
494

Здравейте! За по-голяма ефективност в борбата с коронавируса в училищата и детските градини предлагам да се закупят живачни кварцови лампи. Доколкото съм запознат от тяхната светлина вирусът умира за секунди. Лампите да се пускат в класните стаи през междучасията, по-специално през голямото междучасие когато всички ученици и учители не са в класната стая.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител