В процес 44 Приключени 1506

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Преместен контейнер

Начало
23.08.2020
ID:
385

Обръщаме се към Вас във връзка с, по наше мнение незаконното и произволно преместване на контейнера за смет, намиращ се на ъгъла на улиците "Асенова крепост" и "Скалата". Въпросният контейнер е преместен от определеното му място от наемателите на приземното помещение на жилищния блок на ул."Асенова крепост" №1. Има свидетели, които потвърждават, че въпросните лица са качили контейнера на камион и са го отнесли някъде. С извършеното се създават затруднения, особено за възрастните хора, живеещи в блока, а и въобще за околно живеещите, които използваха въпросния контейнер, отпъдъците започват да се пълнят в кошчетата за смет или да се оставят на мястото му на земята... На приложената снимка са очертани мястото, където се намираше контейнера и заведението, чиито наематели са го

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Преместване на контейнер за смет

Начало
23.08.2020
ID:
384

Уважаеми г-н Грудев, Живея на ул. "Асенова Крпост" № 3, където отстрани на блока има предвидено място за контейнер за събиране на отпадъци. От три дни контейнера е вдигнат от наемателите на неоткрития все още магазин за готова храна, находящ се под блока. Този контейнер се ползва не само от живущите в него, но и от близките жилищни кооперации и от общинския пазар отред. Предвид изложеното, моля да разпоредите проверка относно преместването на контейнера, т.е. дали това е направено правомерно и с разрешение от общината, както и да върнете същият на неговото място. С уважение, Емилия Топалова

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

ОТ ЖИВУЩИТЕ НА БУЛ. БЪЛГАРИЯ

Начало
21.08.2020
ID:
383

С оглед взетите мерки от страна на община Асеновград относно неправилното паркиране на бул. България, искам да попитам, ще се вземе ли решение за живущите на горепосочения адрес, дали ще ни бъде позволено да паркираме пред домовете ни и законосъобразно ли е, където паркирането е забранено със знак, да бъде разрешено такова и да няма проблем след попълване на заявление и заплащане на месечна такса от 36 лв.? С уважение, Мария!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улична лампа

Начало
21.08.2020
ID:
382

Здравейте, от дълго време на улица Градешница уличното осветление е много оскъдно. Неколкократно се опитах да се свържа с отговарящи служители за осветлението, но без успех. Няколко пъти устно имах обещание, че на въпросното място ул. Градешница 51-53 , ще бъде сложена улична лампа, но уви. Обръщам се с молба да ни бъде поставена улична лампа на електрическия стълб, тъй като наличните други са далече и точно пред нас вечерта е изключително тъмно. Другата причина поради която искаме да се постави улична лампа е , че контейнера за боклук остава точно пред този стълб, на който няма осветление и много пъти недобросъвестни граждани са използвали случая, за да оставят вечерта своите нерегламентирани големи по обем боклуци.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Съкратено разписание на автобусна линия Асеновград-с. Мулдава-с. Стоево

Начало
21.08.2020
ID:
381

Здравейте, Пиша Ви повторно относно съкратеното разписание на автобусна линия Асеновград - с. Мулдава - с. Стоево. Благодаря Ви, за отговора на първия ми сигнал. Разписанието, което сте ми изпратили, се изпълнява само на хартия, но не и в действителност. Два поредни дни липсва автобус сутринта, който трябва да тръгне от с. Мулдава в 7.15ч. Каква е причината да не се изпълнява разписанието, което сте ми изпратили?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

неприключен ремонт на ВиК

Начало
20.08.2020
ID:
380

Дойдоха "оставиха си ръцете" отново и си тръгнаха пак за неопределен период от време :)

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Кучета

Начало
20.08.2020
ID:
379

До кога този човек Стелиян Стелиянов ул"Охрид" 4 ще се разхожда с едно куче на каишка и още 3 безстопанствени, които вчера нападнаха дете до Чинара.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Контейнери за смет пред домът ми,в неразумна близост

Начало
19.08.2020
ID:
377

От години нашето сем-во търпи мръсотия точно пред домът ми(една тротоара плочка разстояние от оградата ни), омръзна ни вече да дишаме мършата,вкиснатите отпадъци, прахоляците от дворовете на комшиите да влизат в нас,зимно време по нощите излизам да гася подпалените контейнери от сгурата,където си я изхвърлят комшиите ни. Живеем в район,където по байрямите става ужасно от миризмата на закланите животни,хората си чистят дворовете и хвърлят неща,които запълват контейнерите и хранителните боклуци са по земята.Излезам аз да ги чистя. Почистваща фирма не минава или ако мине чисти само един контейнер,другият прелива. Имаме деца,които растат в мизерна обстановка,мухи и миризми.Не можем да си излезнем в двора,да си отворя дори прозореца да проветря.Молим да се преместят на друго място! Нетърпимо е!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Незаконно сметище

Начало
19.08.2020
ID:
376

600 метра след новите гробища нивите са превърнати в сметище и покрай пътя е пълно с боклуци

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Относно повече контейнери за смет с.Лясково

Начало
17.08.2020
ID:
375

В момента ,в Лясково има поставени два/2/бр контейнера за смет.Те са недостатъчни.През лятото хората ,преливащи тук се увеличават. Извозването на сметта става веднъж на месец.Отпадъците преливат.Образува се голяма купчина от отпадъци. В селото има няколко хотела и къщи за гости.Те нямат собствени съдове,или персоналните са крайно недостатъчни. Необходими са поне още 4-5контейнера,разположени на няколко места в селото.И да се вдигат ,2пъти в месеца от Април до Октомври вкл.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител