В процес 44 Приключени 1506

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Непочистени листа

Начало
03.08.2020
ID:
344

Покрай реката сутрин се мете тротоара,но не и около дърветата,след като духне дори лек вятър листата се пръскат по цялата улица.До едно от дърветата вече месец стоят изпочупени стъкла.Кога ще се почистят тези листа?

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Има детска площадка но люлките липсват,пейките също

Начало
03.08.2020
ID:
343

Липсават люлки,липсват пейки,около пързлката/и тя е в окаяно състояние/е мръсно и пълно с непочистени изсъхнали листа от дърветата.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Непочистени листа

Начало
03.08.2020
ID:
342

Сутрин се мете тротоара,но не и около дърветата,след като духне дори лек вятър листата се пръскат по цялата улица.До едно от дърветата вече месец и повече стоят изпочупени стъкла.Кога ще се почистят листата около дърветата и кога ще се премахната стъклата?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неспазване изискването за носене на маски в закрити обекти

Начало
03.08.2020
ID:
341

Моля да бъде извършена проверка в обект-хранителен магазин "Маги" на ул. "Никола Й. Вапцаров" №1, поради непрекъснато допускане на клиенти без маски в обекта и неизползване на маски от персонала - маските не се носят правилно и на практика персоналът е също без маски!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Детска площадка в кв. Изток

Начало
03.08.2020
ID:
340

Здравейте! Отново ви пиша за детската площадка до блок 10,11,12 А,Б,В,Г.Обещанието на общината беше че до края на месец Юли,ще бъде извършен цялостен ремонт,така че да бъде пригодена и оборудвана за децата. Е уви месеца мина и нищо,ако смятате че шест пеики са ремонт и децата могат да играят на тях, Браво. Това ако е ремонт! Няма парапети, няма достатъчно съоражения за децата, всичко е пръст ипри наи малкият дъжд става кал.Е ако това е обещаното БРАВО и от името на живущите Благодарим.Има снимки

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Оплакване

Начало
02.08.2020
ID:
339

Безразборно изхвърляне на битови и строителни отпадъци, извън контейнера. Поради новозаселилите се граждани, един контейнер не е достатъчен. Моля да ни бъдат осигурени контейнери.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо осветление

Начало
01.08.2020
ID:
338

От доста време уличната лампа на посочения адрес не свети

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Шум от некачествено монтирана решетка на уличното платно

Начало
31.07.2020
ID:
336

Преди няколко месеца бе монтирана решетка напречно на улица "Рожен" по цялата и ширина на кръстовището с ул. "цар Иван Асен II". Ипълнението е некачествено, решетката е нагъната и изметната. При всяко преминаване на автомобил се чува отчетливо тракане в радиус от поне 150 метра.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Силен шум

Начало
31.07.2020
ID:
335

Сулен шум от говорене, врякане и пеене на неразбераем език идващи от озвучителна уредба, който се чуваше при затворени прозорци и събуди цялата къща. Шума звучеше от около 6:30 до към 7:15 сутринта на 31.07.2020. Според мен има огромна вероятност този шум да се повтори и дори да стане системен. Общината да вземе необходимите мерки, предвидени в закона да не допуска този шум, да пречи на гражданите да спят!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Положението става нетърпимо!!!

Начало
31.07.2020
ID:
334

С най-добри чувства искам да поканя г-н Кмета да прекара един ден с нас на ул. Христо Ботев (до Конската чешма) и заедно да се насладим на непрестанния шум от тракащата решетка, която създава аналогия за живот на ЖП гарата. Господа, моля, вземете адекватно решение на проблема, защото заварките, които се правят, издържат едва няколко дни. Не се търпи вече!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител