В процес 44 Приключени 1506

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Силна музика, викане по микрофон

Начало
14.08.2020
ID:
370

Шумни събирания с музика до 1-2 часа през нощта. Викане, пеене на микрофони, пиянски сбирки отвън.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неспазване на наредбата за тишина поради новострояща се сграда

Начало
14.08.2020
ID:
369

На посочения адрес се извършва строеж, като строителните дейности стартират в 06:00 всяка сутрин. Понякога в почвните дни и по-късно. Подадох сигнал на телефон 112, при което се свързаха с мен от полиция Асеновград. Дежурният ми обясни че наредбата за спазване на тишина е с обхват 22:00 - 06:00 и че няма какво да направят. В точка 19 на "НАРЕДБА за опазване и поддържане на обществения ред, чистотата, строителството и околната среда на територията на Община Асеновград" е записано, че спазването на тишина е между 22.00 и 8.00 в делнични дни. Моля за съдействие.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Ще има ли скоро отговор на внесена преди повече от година жалба

Начало
12.08.2020
ID:
364

Здравейте! Преди повече от година входирах жалба с подписка в общинска администрация на Асеновград Според хората, които живеят на номера от 32 до 38 на ул."Йордан Йовков", кв. Долни Воден, главна причина за голямата влага в домовете им е теч от различни участъци но водопроводната мрежа. От "В и К" ЕООД - Асеновград, рабира се отричат причината за голямата влага да е от тяхните тръби. Но, няколкото аварии от спукани тръби на улицата показват друго. Мрежата е стара, износена и много вероятно е д

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Счупен контейнер за боклук

Начало
12.08.2020
ID:
363

От две седмици основния контейнер за боклук на повечето къщи на улицата е счупен, липсват му няколко колелца. Виждате на снимката как седи на една страна, съответно уикенда боклука излиза извън него и гледката е грозна. Моля да се оправи/смени контейнера!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Цялата пътека е със буклуците

Начало
11.08.2020
ID:
362

Цялата пътека е със буклуците и строителни материали и мебели и буклуци От кафе Тихия кът има една пътеки от зад там има много буклуци тези санимки са от там има направих адреса така е от месеци

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Ще има ли велоалеи

Начало
11.08.2020
ID:
361

Ще има ли велоалеи в град Асеновград

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Бездомни кучета

Начало
10.08.2020
ID:
359

Здравейте В Кв.Запад до блок 105 и бл.106 има глутница от 4-5 огромни и агресивни бездомни кучета. Моля Ви за съдействие да бъдат премахнати. Благодаря предварително!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Липсващи колела на контейнери на фирма КМД пред магазин Т-Маркет

Начало
10.08.2020
ID:
358

Контейнерите до магазин Т-Маркет 2 броя са без колела и от месец новия асфалт на улицата е надран от постоянното влачене при изхвърляне на боклука. Два пъти звънях на КМД Пловдив, те ме препращат към отговорника в Асеновград, на който също звънях и няма никаква реакция. Моля да съдействие.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

няма щахта

Начало
09.08.2020
ID:
356

здравейте на самия път на ул свети кирик няма шахта пропаднала е в шахтата и е опасно вземете мерки за сега има сложена жилетка за видимост че е опасно вземете мерки бързо и самия път е опасен

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Непочистен Зелен контейнер

Начало
09.08.2020
ID:
355

Повече от два месеца наблюдавам зеления контейнер на кръстовището на ул. Захари Зограф и ул. Крива зад църквата Св. Богородица, който е препълнен. Интересно е, че жълтият до него се събира периодично - не е ли една събиращата фирма?! Не ми е проблем да се разходя малко повече до този на Рилска, но е странно защо не го събират. И вторият въпрос е има ли намерение общината да постави и сини контейнери?

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител