В процес 37 Приключени 1744

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Необезопасена ел. шахта

Начало
11.03.2021
ID:
701

Шахта за ел захранване на улично осветление е без капак и незасипани кабели в непосредствена близост до детска площадка. Намира се между блокове 108 и 109 в кв.Запад.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Грижа за "Гората на живота"

Начало
11.03.2021
ID:
700

Здравейте! Много от дръвчетата в "Гората на живота" са загинали. Сега е подходящо време за засаждане на дръвчета и започва да се организира акция за ново засаждане. Към кого да се обърнем, за да получим информация за вида дървета и разположението им в съгласие с проекта на Общината? Благодаря предварително!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Повредена улична лампа

Начало
10.03.2021
ID:
699

Уличната лампа е повредена. Свети около 15-20 сек. после угасва за 20-30 сек. И така цяла нощ.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Безстопанствена кола

Начало
09.03.2021
ID:
697

Здравейте. На ул. Рилска до училище ,,Ангел Кънчев,, има безстопанствена кола - пежо с рег. No PB 6816 PC, която повече от година не е премествана. Моля да предприемете мерки.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Автобус по линия 1

Начало
08.03.2021
ID:
695

През миналата седмица липсва автобус по линия 1, тръгващ от последна спирка в 16,40. Разбрах, че го отклоняват, за да извършва курса за Пловдив. То един автобус има по тази линия, а сега и той липсва.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Боклукци зад детска градина "Никола Вапцаров"

Начало
07.03.2021
ID:
692

Всеки ден положението става по-зле! През лятото го почистихме с приятелката ми, но в момента е в ужасно състояние има какво ли не. Телевизори, обувки, шишете и какво ли още не. Надявам се да се почисти :)

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Магазин на общинска собственост

Начало
06.03.2021
ID:
691

Добър ден. Имаме договор за наем с община Асеновград за преместваем обект намиращ се на общинска територия, който изтича на края на месец Март. Въпроса ми е кога ще е предстоящия търг за следващите 5 години на договора, трябва ли да внесем някакви документи за да участваме или ние автоматично се включваме като участници без да внасяме каквито и да е документи? Благодаря.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Незавършени ремонтни дейности

Начало
05.03.2021
ID:
690

Здравейте , преди около 3 седмици пред къщата ни имаше спукани ВиК тръби , съответно тръбите бяха ремонтирани , а тротоара оставен в безобразно състояние и така седи от тогава и по нищо не личи , че ще бъде възстановен до състоянието в което е бил преди “ ремонта “

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Светофар за поправка

Начало
05.03.2021
ID:
689

Светофарът до магазин за пижами Areal на бул. България (последния в града по пътя за Пловдив = първия на влизане от там) не работи както би трябвало. Пешеходецът не свети в зелено - или свети в червено, или не свети изобщо. Мисля, че трябва да се обърне внимание и на това, че 10 секунди, в които би трябвало да свети зелено, са изключително малко и крайно недостатъчни да се премине пътното платно - стигат само за половината платно и то при условие, че човек е норнално подвижен. Много хора пресичат там заради спирката на автобусите за Пловдив и мисля, че е редно да се обърне внимание. Благодаря предварително.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неосветен участък на ул. Хан Аспарух

Начало
05.03.2021
ID:
688

На ул. Хан Аспарух от номер 11 в посока супермаркет БББ е изключително тъмна улицата. Причината е, че на един от стълбовете липсва улична лампа, а следващия стълб е на кръстовището и лампата е насочена да осввтява кръстовището. В тази тъмна част на улицата има входове на кооперацията, както и входове на къщи от другата страна на улицата. Въобще не е безопасно за деца в тази тъмнина, а също така има много паркирани коли на улицата и това, че е тъмна е предпоставка за грабежи.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител