В процес 34 Приключени 1645

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Ново осветление

Начало
23.12.2020
ID:
562

Не работи осветлението пред блок 3/5

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Не е останал път

Начало
23.12.2020
ID:
561

Само да ви кажа че днес едва се разминах с едно БМВ защото и той се опитваше да избяга от дупките които са точно на Завоя на 40-те Извора . Така по същество ако беше станало нещо не ми се мисли кой щеше да ми се обяснява защо по пътя има дупки и е станал инцидент . Така че взимайте мерки ,Първомайския път е най-зле от всякъде другаде ако минеш е по-добре . Стига ми рязахте лентички ами направете това което се изисква от вас затова сме ви сложили на тая работа все пак нали!?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Транспортна схема

Начало
23.12.2020
ID:
560

На 22.12.20г. ог Пловдив за Асеновград , автобус в 10.20 ч. предвиден по разписание нямаше.На около 25 човека се наложи да изчакат следващия в 10.50ч.В 10.30ч.не пътува и мотриса за Асеновград.Информирана съм,че е променена транспортната схема,но защо не се спазва действащото разписание и при промяна адекватно не се информират пътниците?

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 2 потребителя

Относно вандалщината в Новия гробищен парк

Начало
22.12.2020
ID:
559

Уважаеми г-н Кмете, На 20.12.2020 г. посетих гробищен парк да отдам заслуженото внимание на сестра ми Росица Илиева Фичева. На това на което се натъкнах онемях. При нас щетите не са много счупено е стъклото на кофеина което става не за първи път. Предишния път охраната каза ,че това е от бурята и ние естествено го възстановихме . Искам да знам описани ли са всички щети по гробовете защото срещу сестра ми и през един гроб до нея щетите са огромни и дали при нея е описвано или да си покрием отново това, което е сътворено от недоброжелатели.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
21.12.2020
ID:
557

Получих съобщение на 20.12.2020 г., че уличното осветление вече работи и е поправено, след подаден от мен сигнал. Към дата 20.12.2020 г. 21:30 не работеше. Моля, да бъдат взети мерки за поправка на уличното осветление. На посочения адрес - ул. “Захари Стоянов” 28. Не уведомявайте за извършена поправка без да е направена такава! Моля, поправете в най-кратък срок!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Опасна фасада , падаща мазилка

Начало
19.12.2020
ID:
555

Опасна фасада на сграда. Падаща от голяма височина тежка мазилка. Не съм сигурен дали парчетата са от сградата, защото не съм бил свидетел на падането, но е хубаво да се провери.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасен участък за пешеходци, липсва тротоар

Начало
17.12.2020
ID:
554

Липсва каквато и да било възможност да се стигне безопасно пеша до параклиса Св. Козма и Дамян, посока хотел Чифлика, Горно Воден. Мястото е предпочитано за разходка от много хора, известно е като - Чешмичката. Няма пешеходна пътека, няма видимост и за шофьорите, които хвърчат с бясна скорост и това е предпоставка за инциденти. Предлагам да се изрежат храстите, да се направят тротоари, да се постави маркировка, да се обозначи със знаци мястото за пресичане към планината, шофьорите да знаят, че има постоянен поток от пешеходци.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Общински тротоар, зает с маси и столове на отдавна затворено заведение

Начало
17.12.2020
ID:
552

Здравейте, интересува ме, дали собственикът на заведене "Гардения", намиращо се на адрес Асеновград, ул. "Цар Освободител" 61 заплащата тротоарно право за мястото от тротоара пред заведението, което все още е заето от маси, столове и чадъри. Заведението не работи далеч преди обявяване на локдаун. А собственикът определено се чувства такъв и на тротоара, и на улицата пред него. Благодаря.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Голямо и агресивно куче

Начало
17.12.2020
ID:
551

Здравейте! От няколко дена в района на градинката на улиците "Гоце Делчев" и "Свобода" обикаля голямо и АГРЕСИВНО мъжко куче, което ни скача и хапе якетата (поне за сега). Няма страх от нищо и е трудно да се пазим от него. Често спи пред входа на кооперацията ни - ул. "Гоце Делчев" 21. Надявам се да предприемете нужните мерки в най-скоро време!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещо осветление

Начало
16.12.2020
ID:
550

На посочения адрес има невъзстановено осветление след ПТП. След трикратно подаване на сигнал по телефона осветлението не е възстановено. Това създава предпоставки за нови катастрофи с пешеходци и автомобили.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител