В процес 37 Приключени 1744

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Паднала земна маса и камъни върху път

Начало
27.03.2021
ID:
728

Искам да подам сигнал, за свлечена земна маса и камъни по средата на пътното платно (става въпрос за обръщалото, което е преди пътят за манастира Св.Св. Кирил и Юлита, на края на улица Македония). Въпросната земна маса и камъни пречат за преминаването на автомобили, самото обръщало не може да се използва по предназначение. Също така, от цялата пръст струпана там, се вдига огромно количество прах, което вреди на живущите наоколо и на хората използващи трасето за разходки и спорт! Моля общината да вземе мерки и да изпрати хора и техника за почистване на въпросния участък!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сметище в градска среда на ул Иван Вазов

Начало
27.03.2021
ID:
727

Сметище с огромни размери в градска среда

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Липса на отговори по входирани документи

Начало
27.03.2021
ID:
726

Входирали сме документи на които не сме получили отговор.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасна детска площадка

Начало
25.03.2021
ID:
725

Здравейте. Интересува ме ще бъдат ли предприети мерки за обезопасяване на детската площадка в село Долнослав. Няколко пъти съм изпращала сигнали и молби, но до момента абсолютно по никакъв начин не сте отреагирали. Парка, който е в непосредствена близост до главен път Асеновград-Кърджали не е обезопасен. Отделно от това съоръженията за децата са в изключително лошо и опасно за децата състояние. Надявам се все някога да обърнете внимание!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Паркинг ул. Драгоман 9

Начало
24.03.2021
ID:
724

Чия собственост е паркинга пред магазин ЗИТ и има ли право собственика на магазина да събира такса за ползване на паркинга?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

не почистено

Начало
24.03.2021
ID:
723

почистете

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Камион паркиран на тротоара

Начало
23.03.2021
ID:
722

На улица Поп Матей 24 пред къщата ни на тротоара има паркиран камион , който се паркира там всеки ден в продължение на повече от година , тротоара вече е пропаднал и застрашава оградата ни от падане . Моля за съдействие !

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

сигнал

Начало
22.03.2021
ID:
720

Уличната лампа на ул Атанас Свещаров 19 не работи отдавна. Същата се намира пред детска градина Асенова крепост, където има две избирателни секции и трябва спешно да бъде ремонтирана преди изборите.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Подобряване безопастността на движение по улица Иван Вазов

Начало
21.03.2021
ID:
718

Здравейте, Улица Иван Вазов е свързващата пътна артерия на Индустриалната зорна на Асеновград с останалата част на града. Също така , успоредно на нея сме намират четирите улици, Атанас Маринов, Костадин Балтова, Сава Катрафилов и Кочо Честименски. Всички те, както и Иван Вазов оформят жилищен квартал. За наше щасти , жителите на този “квартал” се радваме на много деца, които играят по тези улици. Ако мога да се изразя така, квартала е много жив. В същото време ул. Иван Вазов е много натоварена откъм автомобилен трафик, най- вече свързан с пункта за изкупуване на вторични суровини и автосервиз. Автомобилите карат бързо, затова нашето предложение е да се поставят легнали полицаи и сигнално осветление , за да се намали скоростта, както и знаци за играещи деца!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

кучета/ сметище

Начало
20.03.2021
ID:
717

Уважаеми общински служители, предполагам сте на ясно с преместването на импровизираният приют ,който бе стопанисван от Мария Чергарова на 100м. от училище "Св.Св. Кирил и Методий". На снимките прикачени към сигнала се вижда кочината оставена след напускането на терена. Имам няколко въпроса : 1. Кой ,ще упражни контрол в тази ситуация ,тъй като видно от снимките имаме предпоставка за поява на ново сметище? 2. Къде се преместиха животните и как ще гарантирате ,че същите хора няма да отглеждат животните при недопустими условия създавайки проблем на друго място от същото естество? 3. Какъв ,ще е статута на новото място ? Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител