В процес 148 Приключени 2632

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

предизборни плакати, обяви от частни лица обяви от институции и други

Начало
09.10.2022
ID:
1952

здравейте как община асеновград упражнява контрол върху безразборното лепене на всякакви плакати обяви и тн въпросът ми е кой ще почисти какъв контрол се упражнява ще бъдат ли наказани виновниците кой ще поеме отговорност за тези действия визирам хората от общината всички виждат на какво е заприличал града по спирки и всякакви вертикални плоскости има начини за справяне с проблема явно няма воля

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Сигнал №1916 Незаконни места за паркиране

Начало
09.10.2022
ID:
1951

Във връзка със сигнал №1916 община Асеновград не е предприела нищо по въпроса. Вече незаконните места за паркиране са две.На всичко отгоре са пред пожарния хидрант и на самия завой на улицата в платното за движение. Номерата на автомобилите са изрисувани вежливо върху асфалта.Очаквам адекватно да се предприемат мерки.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Сигнал за транспорт

Начало
07.10.2022
ID:
1950

Отново пропуснат курса в 11,50 на автобуса от Асеновград за Пловдив-07.10.2022 Докога?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасна шахта

Начало
06.10.2022
ID:
1949

Счупена шахта ,върху коята има поставена плочка,за да предпазва пешеходците от пропадане в шахтата. Шахтата се намира точно пред кулинарен магазин " Сити" на ул. " Асенова крепост "1 преди ОУ Христо Ботев гр. Асеновград. Моля за Вашата спешна намеса за разрешаване на казуса.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Добавяне на легнал полицай или допълнителни знаци

Начало
06.10.2022
ID:
1948

Много често не се спира на светофара,въпреки че е зелено за пешеходци. Там минават основно деца все пак има училище .

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещ сфетофар

Начало
06.10.2022
ID:
1947

Неработен копче на сфетофаря

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработен бутон на сферата

Начало
06.10.2022
ID:
1946

Не работещ бутон на сфетофара до училище "Христо Ботев"

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично осветление

Начало
06.10.2022
ID:
1945

Лампата срещу 106 до стоянката за таксита и уличната лампа на ул.кн.Борис първи 1 до зоомагазина .

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Спешна помощ за бездомно животно

Начало
05.10.2022
ID:
1944

В качеството си на член на УС на СНЦОП - Дай лапа" - Асеновград, Ви уведомявам, че при условията на водене на чужда работа без пълномощие и за да бъдат предотвратени по-големи вреди, доброволци и членове на сдружението настаняват за оказване на спешна ветеринарно-медицинска помощ във ветеринарна клиника "Капашиков и колектив", гр. Пловдив, ул. Кольо Фичето 7А, бездомно коте, пол женски, видима възраст около три месеца, цвят черно-бял, с наранена лапа, вероятно пострадало от автомобил.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Безстопанствени кучета

Начало
04.10.2022
ID:
1943

Обръщам се с молба към отдел екология, За пореден път глутница кучета обикалят около квартала.Подадох толкова много сигнали за кучета,които са агресивни и опасни за хората!Тези които отиват на работа и училище длъжни ли са от страх да не ходят пеша? Моля за съдействие от общината дано този път се реагира на сигнала!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител