В процес 61 Приключени 2547

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Дърво което се нуждае от подкастряне

Начало
20.11.2023
ID:
2978

Дървовиден храст излиза през оградата на църквата и препречва половината тротоар. На същото място има и пътен знак и разминаването на пешеходци е силно затруднено.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Няма улично осветление

Начало
20.11.2023
ID:
2977

На ул. Миньор в гр. Асеновград няма улично осветление. Като се стъмни нищо не се вижда по цялата улица. Моля да бъде възстановено електрическото захранване!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Без улично осветление в Патриарх

Начало
20.11.2023
ID:
2976

Вече трети ден няма улично осветление в село Патриарх Евтимово.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
20.11.2023
ID:
2974

От 18 ноември /събота/ не работи уличното осветление на улица Васил Петлешков. Живущите тук ще бъдат благодарни, ако бъде поправено възможно най-скоро.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
20.11.2023
ID:
2972

На улицата лампите не работят

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

улично осветление

Начало
19.11.2023
ID:
2969

Уличната осветление до детска градина "Мир" не работи от 18.11.2023

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Много улични животни

Начало
19.11.2023
ID:
2968

Здравейте, В целия град има изключително много безстопанствени животни. Маркирал съм района на стадиона, но целия град е пълен с котки и кучета. Общината не е ли отговорна да ги кастрира? Всяка година се увеличават, което не би трябвало да се случва ако се кастрират.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
19.11.2023
ID:
2967

Уличното осветление не ее включва волпще.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
19.11.2023
ID:
2966

Здравейте! От 2 денонощия уличното осветление на цялата улица “Гергана” в кв.Горни Воден не работи. В последните 6 месеца този проблем е един от най-честите. Надявам се да бъде отстранен скоро проблемът, заради който нямаме нормално улично осветление .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал за липса на улично осветление

Начало
19.11.2023
ID:
2965

Вече втори ден не работи осветлението в целия квартал баба Тонка , по улиците в пълен мрак.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител