В процес 183 Приключени 2648

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Опасна детска площадка

Начало
04.04.2024
ID:
3266

Здравейте! Пускам сигнал за поредна опасна детска площадка, която се намира на центъра до читалище Родолюбие. Липсва дъска на пързалката ( ще приложа снимки) и е опасно за децата може да пропадне някое детско краче и да стане на инцидент. Също така има големи разстояния между стъпалата на пързалката на която има липсваща дъска. Моля да бъдат взети необходимите мерки за обезопасяването на съоръжението.

Статус:  В процес

Опасна детска пързалка

Начало
04.04.2024
ID:
3265

Ламарината на пързалката е започнала да се отваря и има риск от нарязване на някое дете.

Статус:  В процес

Наклонено улично осветление

Начало
03.04.2024
ID:
3262

Наклонена улична лампа кабелите стигат до земята

Статус:  В процес

Разбита настилка

Начало
02.04.2024
ID:
3260

Настилка на отсечката от Бул. България до ул. Гоце Делчев е в окаяно състояние с множество дупки, опити за запълването им от граждани с подръчни материали и силно изронен асфалт! Тази 200м. Отсечката не е ремонтирана повече от 20г.

Статус:  В процес

МОЛБА (сигнал)

Начало
02.04.2024
ID:
3259

Имам молба да се обърне внимание на стълбите от Рилска 23 нагоре до Рилска 92 са окаяно състояние стъпалата са към70-80 от които повечето са изпочупени с времето .Над 20 години не са ремонтирани от както аз живея в този квартал .А през тях многократно минават деца ,ученици ,работещи хора ,и пенсионери вече станаха опасни . Моля да се вземат мерки преди някой да е пострадал..

Статус:  В процес

Запитване за структура

Начало
02.04.2024
ID:
3258

Кой клас е ул. Захария в кв. Долни Воден

Статус:  В процес

Опасна детска площадка

Начало
01.04.2024
ID:
3257

Пускам сигнал за опасно детско съоръжение ( детска пързалка) което се намира в детската площадка до заведение " Лятно кино ". Стълбите на пързалката са изгнили и липсва една, не знам счупена ли е или е пропаднала при опит да се качи някое дете. Моля да бъдат взети необходимите мерки от отговарящи за подръжката на детската площадка. Ключалките и кошчета са за смяна. С уважение: Един буден гражданин

Статус:  В процес

Постройка на граница на имот

Начало
01.04.2024
ID:
3255

Здравейте! Обръщам се към Вас с молба за разрешаване на проблем с построен навес – беседка – на границата на два имота без да е поискано съгласието ни. Новопостроената беседка се намира в имот на ул. „Люляк“ №7 и граничи с нашия имот с адрес ул. „Славянска“ №29. Беседката е построена буквално пред вратата ни, с височина над делящата имотите ни ограда. Моля за проверка спазени ли са законовите изисквания за строителство, в т.ч. минимално отстояние на строеж от границите към съседни имоти и максимално допустима височина. Моля за Вашето съдействие.

Статус:  В процес

Разрушени опасни стълби.

Начало
30.03.2024
ID:
3253

Вече години откакто разрушиха стълбите водещи към квартал Баделема от улица Матей Преображенски.Отпред струпаха няколко камъка за да се качват по тях и до там.По тия стълби по цял ден минават деца учещи в у-ще Отец Паисий,и всички живеещи на Баделема.Чашата преля,когато видях дете как падна.Какво чакате,да се случи нещо по-опасно и тогава да се задействате ли?Прилагам снимки на опасните стълби и улицата.

Статус:  В процес

Не работещо осветление по Иван Вазов

Начало
30.03.2024
ID:
3250

Здравейте, По цялата улица Иван Вазов има изгорели лампи и вечер е доста трудно да се минава, като се има в предвид и бездомните кучета. 4-5 лампи не светят в началото на Иван Вазов покрай завод Асенова Крепост и една с пресечката на Костадин Балтов.

Статус:  В процес