В процес 57 Приключени 2546

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Улично Осветление

Начало
12.03.2023
ID:
2275

Уличното осветление на цялата улица от Супермаркет Запад до заведението “Аз и Ти” не работи от поне 9-10 дни,незнам каква е причината,но вечерта не можеш да си намериш колата или входа на къщата или блока,дано се намери по-бързо и адекватно решение на проблема-не е приятно на никой !!!!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично Осветление

Начало
12.03.2023
ID:
2274

Уличното осветление на цялата улица от Супермаркет Запад до заведението “Аз и Ти” не работи от поне 9-10 дни,незнам каква е причината,но вечерта не можеш да си намериш колата или входа на къщата или блока,дано се намери по-бързо и адекватно решение на проблема-не е приятно на никой !!!!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
11.03.2023
ID:
2273

Неработещо улично осветление в с. Новаково, кръстовище на ул. Звезда и ул. Спартак и нагоре по ул. Звезда номер 16 . Подавам го за втори път. Преди сигнал 2197. Очакваме да докажете че сте коректни???

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично осветление

Начало
10.03.2023
ID:
2270

Уличното осветление на цялата улица Книжна фабрика,пресичат много хора и малки деца ,а трафикът е изключително натоварен.Моля за вашата бърза и своевременна реакция,за да избегнем фатален инцидент.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
06.03.2023
ID:
2264

Здравейте!Молим за вашето съдействие относно осветлението на пазара пред супермаркет БББ.Ако може да се включат 10-15 минути по-рано, тъй като за работещите там е тъмно и стоката не се вижда.Лампите светват последно на пазара, когато той затваря и после светят цяла нощ.Благпдарим за съдействието.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо осветление в кв. Запад

Начало
05.03.2023
ID:
2261

Уличното осветление пред блок "Възход", ул. "Лозница" 2 не работи.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
02.03.2023
ID:
2258

Неработещо улично осветление, мигащо,отделно има опасна дупка на асфалта непосредствено близо до училището!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Не работещо улично осветление

Начало
01.03.2023
ID:
2256

Не работещо осветление на улицата между улиците генерал Колев и Марин Дринов!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещи улично осветление

Начало
27.02.2023
ID:
2252

Не работеща лампа на улично осветление на ул Пирин 7,това е третата по брой лампа от бул.България по улицата

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
26.02.2023
ID:
2247

Неработещо улично осветление до ДГ Мир. Трудно се предвижват семейства с деца в нощно време. ДО Гонда Вода 7В

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител