В процес 61 Приключени 2547

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Залепена Глоба с Фиш

Начало
12.07.2023
ID:
2620

Добър ден Дами и Господа. Днес ми беше залепена Глоба с фиш до общинския пазар. Нямам възражения към самата глоба, но имам възражение към начина й на поставяне. Залепена на прозореца не смятам, че е най удачния начин. Първо с отстраняването й остана дупка на самата глоба, а това би трябвало да е официален документ (с дупка по средата)!!!! Второ имам остатък от глобата на прозореца на колата, което не се отстранява лесно и се наложи да посетя автомивка, която ми струва средства и най- вече време!!!!! Мисля, че поставянето и на чистачката ще бъде по удачния вариант. Прилагам снимков материал и силно се надявам да промените начина на поставяне на глобите. С уважение Елена Димитрова

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Настилка на блоково пространство

Начало
06.07.2023
ID:
2602

Подходът и дворната площ зад блока(ул.Цар Иван Асен 2-ри 73) са в окаяно състояние. Дупки, ронещ се асфалт, като завали е просто - ад! Прохода м/у трафопоста и блока е с голям наклон, и е " изнесен " от дъждовна вода. Направо лунна гледка. Въпросът ми е - след като е общинска собственост, възможмо ли поне да се асфалтира? Живеем там и ежедневно тази гледка ни е пред очите. Като завали е АД!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неподдържана велоалея

Начало
06.07.2023
ID:
2600

1. Израснали дървета и храсти надвесени върху велоалеята, пречат на нормалното ползване. 2. Тунела на велоалеята , под моста, е в отвратително състояние (на обществена тоалетна) моля да се изчисти и поддържа, смрадта е непоносима. Явно в този район има нужда от достъпна обществена тоалетна , също така осветление и камери биха спомогнали за избягване на този проблем.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

ПИТАНЕ ВЪВ ВРЪЗКА С РАБОТАТА НА СВЕТОФАРНА УРЕДБА И ПРОБЛЕМ НА ОКОВРЪСТНИЯ ПЪТ В ПОСОКА ЧЕРВЕН

Начало
06.07.2023
ID:
2599

1.СВЕТОФАРИТЕ НА КРЪСТОВИЩЕТО НА УЛ. ЦАР ИВАН АСЕН II И УЛ. КНЯЗ БОРИС I СУТРИН ДО 07.30 ЧАСА РАБОТЯТ В РЕЖИМ "МИГАЩА ЖЪЛТА СВЕТЛИНА", КОЕТО СИЛНО ЗАТРУДНЯВА ПРЕМИНАВАНЕТО ПРЕЗ КРЪСТОВИЩЕТО. А ДВИЖЕНИЕТО НА АВТОМОБИЛИ ВЪВ ВРЕМЕТО МЕЖДУ 06.30 И 7.30 Е ДОСТА ИНТЕНЗИВНО И ВКЛЮЧВАНЕТО ОТ УЛ.КНЯЗ БОРИС I В ПОСОКА БЕНЗИНОСТАНЦИЯТА Е НАПРАВО ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО.АКО Е ВЪЗМОЖНО , ФИРМАТА ДА ВКЛЮЧИ НОРМАЛНИЯ РЕЖИМ ПРЕДИ 06,30 ЧАСА. 2. НА ОКОЛОВРЪСТНОТО ШОСЕ , СЛЕД УЛ.МИНЬОР В ПОСОКА ЧЕРВЕН, В УЧАСТЪКА СЛЕД ПАРКИНГА НА ФИРМА "ЕВРО ЛУКС 84" И ИГРИЩЕТО ЗА МИНИ ФУТБОЛ , ПОЧТИ ПО СРЕДАТА НА ПЛАТНОТО СА СЕ ОБРАЗУВАЛИ ДВЕ ДУПКИ, КОИТО СА СЕРИОЗНА ПРЕДПОСТАВКА ЗА ПТП. ИЗПРАЩАМ 2 СНИМКИ НА ЕДНАТА ОТ ТЯХ.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Непочистени улици и междублоково пространство в централната част на града

Начало
04.07.2023
ID:
2595

От много дълго време наблюдавам, че не се почистват улиците и градинките в междублоковото пространство на ул.Цар Иван Асен || блоковете от 31 до 41 на гърба на са Ловно-рибарското дружество. Преди минаваха екипи от чистотата, които метяха и събираха падналите листа от чинарите от улицата и градинката, но от много време не виждам да се извършват никакви дейности по почистване. Не разбирам защо не се поддържа при положение, че районът се води супер център и всички живущи в блоковете плащат най-високите данъчни ставки и такса смет за зона 1. Други по-крайни части на града да далеч по-чисти у поддържани.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

неокосена трева

Начало
04.07.2023
ID:
2593

Здравейте, подавам сигнал за неокосена трева в района на чинара, зад църквата Св. Богородица. Тревата е неокосена и вече достига повече от метър и създава предпоставка за развъждането на змии. Надявам се да реагирате бързо

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

неокосена трева

Начало
04.07.2023
ID:
2592

Здравейте, подавам сигнал за неокосена трева в района на чинара, зад църквата Св. Богородица. Тревата е неокосена и вече достига повече от метър и създава предпоставка за развъждането на змии. Надявам се да реагирате бързо

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Коте, вероятно блъснато от автомобил

Начало
04.07.2023
ID:
2591

Вероятно блъснато от автомобил коте, рижаво, около 1 година, момче. Водя го в клиника Заравет Асеновград.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Високи тротоари

Начало
28.06.2023
ID:
2579

На кръстовището на сладкарница Нико към отсрещния парк тротоарите са твърде високи и трудни за изкачване с колички. Добре е да се осигури достъп до тротоарите за всички.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Необходимост от Контейнер

Начало
27.06.2023
ID:
2577

Необходимост от допълнителен контейнер за отпадъци. 1 контейнер е крайно недостатъчен за района.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител