В процес 37 Приключени 1744

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Замърсяване с отпадъци

Начало
15.03.2021
ID:
705

Замърсяване с отпадъци в района зад склада за дограма в посока към гарата по ул. Васил Левски

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Детска площадка до храм Св. Арх, Михаил кв Изток

Начало
12.03.2021
ID:
704

Моля за незабавни мерки, касаещи почистване на района около детската площадка и фитнесът на открито. Оставените строителни отпадъци стоят вече там близо два месеца, а хигиената е ужасяваща.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неправилно паркирали многобройни коли на бул. Цар Иван Асен ||

Начало
12.03.2021
ID:
703

Въпреки поставените знаци, указващи забрана за паркиране и престой на МПС по протежението на този булевард от двете страни има постоянно паркирали МПС. Изключително затруднено и опасно е включването от ул. Капитан Андреев в бул. Цар Иван Асен II., тъй като заради паркирали автомобили няма абсолютно никаква видимост. Хаосът пред зеленчуковия пазар пред магазин БББ е неописуем, не само заради паркиралите коли и от двете страни на булеварда, но и заради изтритата маркировка на пешеходните пътеки. Какви мерки ще вземе общината и РУ Асеновград във връзка със спазването на раьпоредбата на чл.98, Ал.1, т.1, т.6 ЗДП.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Необезопасена ел. шахта

Начало
11.03.2021
ID:
701

Шахта за ел захранване на улично осветление е без капак и незасипани кабели в непосредствена близост до детска площадка. Намира се между блокове 108 и 109 в кв.Запад.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Грижа за "Гората на живота"

Начало
11.03.2021
ID:
700

Здравейте! Много от дръвчетата в "Гората на живота" са загинали. Сега е подходящо време за засаждане на дръвчета и започва да се организира акция за ново засаждане. Към кого да се обърнем, за да получим информация за вида дървета и разположението им в съгласие с проекта на Общината? Благодаря предварително!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Повредена улична лампа

Начало
10.03.2021
ID:
699

Уличната лампа е повредена. Свети около 15-20 сек. после угасва за 20-30 сек. И така цяла нощ.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Безстопанствена кола

Начало
09.03.2021
ID:
697

Здравейте. На ул. Рилска до училище ,,Ангел Кънчев,, има безстопанствена кола - пежо с рег. No PB 6816 PC, която повече от година не е премествана. Моля да предприемете мерки.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Автобус по линия 1

Начало
08.03.2021
ID:
695

През миналата седмица липсва автобус по линия 1, тръгващ от последна спирка в 16,40. Разбрах, че го отклоняват, за да извършва курса за Пловдив. То един автобус има по тази линия, а сега и той липсва.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Боклукци зад детска градина "Никола Вапцаров"

Начало
07.03.2021
ID:
692

Всеки ден положението става по-зле! През лятото го почистихме с приятелката ми, но в момента е в ужасно състояние има какво ли не. Телевизори, обувки, шишете и какво ли още не. Надявам се да се почисти :)

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Магазин на общинска собственост

Начало
06.03.2021
ID:
691

Добър ден. Имаме договор за наем с община Асеновград за преместваем обект намиращ се на общинска територия, който изтича на края на месец Март. Въпроса ми е кога ще е предстоящия търг за следващите 5 години на договора, трябва ли да внесем някакви документи за да участваме или ние автоматично се включваме като участници без да внасяме каквито и да е документи? Благодаря.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител