В процес 148 Приключени 2632

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Пътна настилка

Начало
12.10.2022
ID:
1964

Липса на пътна настилка в ЖК Изток бл.7В

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Тротоарът около ОУ Христо Ботев

Начало
12.10.2022
ID:
1962

Здравейте, искам да попитам до кога е срокът за възстановяването на тротоарите около училището? В момента децата ни ходят по улиците между колите, защото тротоарите са неизполваеми. От "голямата" фирма Запрянов има 6 работника който с тези темпове няма да приключат до пролетта. Мисля че е редно да се задейства по голям ресурс и да се приключи ремонта максимално кратко преди да е станала някоя беля с децата ни!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Изхвърляне на стъкла след ремонт

Начало
11.10.2022
ID:
1961

Искам да попитам, къде в Асеновград или наоколо има депо/площадка/място за изхвърляне на стъкла от прозорец, негодни за употреба, след ремонт? Двете площадки в сайта https://www.asenovgrad.bg/bg/ploshtadki-za-otpadatsi , приемат само стоителни отпадъци, без стъкла(има малки правописни грешки в статията, корегирайте ги също моля). Където звъннах за приемане на метал и отпадъци, само стъклени бутилки се приемат. В тази Община мисля е редно да има място за такъв вид отпадъци, не мисля, че е редно да се начупват и пускат в зелените контейнери за стъкло, или да се скатават под общия буклук, съвет на голяма част от хората, с които се чух. Та искам да постъпя регламентирано и ще очаквам вашия отговор, който мисля ще даде и на много други хора, в моята ситуация решение.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

За пореден път неизвозени кофи за смет!!

Начало
11.10.2022
ID:
1960

Последният път, когато подадох сигнал за неизвозени кофи за смет, отговорът беше, че по график извозването е във вторник. Е, днес е вторник, познайте дали е спазен графикът! И не желая да ми звъните по телефона, за да потвърдя сигнала - вече ми писна от формалното ви отношение...

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Междуградски транспорт!

Начало
11.10.2022
ID:
1959

Добър ден! Защо няма редовен междуградски транспорт в делничен ден 11.10.2022 година в 11:20 и 11:50 часа за Пловдив. Как се очаква да се придвижа до Пловдив и да стигна навреме за работа/лекции????

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Асфалта на на новата велоалея

Начало
11.10.2022
ID:
1958

Асфалта е цъфнал както се вижда... доста некачествено изпълнение.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Счупена люлка

Начало
10.10.2022
ID:
1957

Счупена люлка

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Незаконни сметища

Начало
10.10.2022
ID:
1956

На полския път, от околовръстното на Асеновград до с. Мулдава, има незаконни сметища. Такива сметища има и по полския път над селото, покрай лозовия масив, към с. Чевен. Сметища има и по пътя над язовир Четеридестте извора.Подавал съм многократно сигнали за тези сметища до община Асеноград, но резултат няма. Моля отговорните служители да обходят землището на с. Мулдава и да бъдат премахнати незаконните сметища.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Поставяне на химически тоалетни

Начало
10.10.2022
ID:
1954

Правя предложение за поставяне на временна химическа тоалетна в пространството между Туристически център и Исторически музей. Това се налага, поради концентрацията на хора в района и липсата на тоалетна. Предложението е за временни химически тоалетна, до изграждането на нова, съгласно решението на ОбС от септември 2018 г. Предложението е подкрепено от 440 човека, в периода 06-09.10.2022 г. като одобрение в социалните мрежи. Прилагам три екранни снимки от трите публикации и одобрението от прочелите ги. Моля за отговор на предложението.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

запушени отводнителни канали

Начало
09.10.2022
ID:
1953

преди около година пуснах два сигнала за запушени отводнителни канали точно на паркинга между реката и културния дом всички знаят съобщихте ми най-културно че ще бъдат отремонтирани в най-скоро време. вярно отремонтирахте само единия другите два си останаха запушени питам отново дори и след една година дали общината най-накрая ще отпуши каналите

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител