В процес 49 Приключени 1719

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Табели на детските площадки

Начало
05.03.2021
ID:
685

Основният боклук, който се генерира на детските площадки, са фасове от цигари. Въпреки че е забранено пушенето там, съгласно ЗЗдр. Предлагам поставяне на изрични табели в този смисъл, за да се случва по-малко.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Защо да не напривим на канала байк парк за колела като на Пловдив

Начало
03.03.2021
ID:
683

Защо да не напривим байк парк в град Асеновград на гребната-(канала) Като на Пловдив байк парка същия ще е много добре за децата

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично осветление

Начало
02.03.2021
ID:
682

За ТРЕТИ път от януари месец ви подавам сигнал,че улицата е неосветена,но няма нито отговор ,нито резултат!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Незаконно сметище до манастир, Света Петка Мулдавска"

Начало
01.03.2021
ID:
680

Добър ден! На 28.02. 2021 посетих с приятелка манастира над село Мулдава "Света Петка Мулдавска". След като разгледахме манастира, се наложи да ползваме постройката определена за тоалетна, която се намира на около 50 м в права линия от входа на манастира. Натъкнахме се на ужасяваща гледка- море от боклуци навътре в гората. Моля вземете мерки! С радост бих взела участие в почистването ако се създаде гражданска инициатива.В предвид инициативата да се направи стая за обучение на деца, в помещението където се е крил Левски, би било непростимо децата да се натъкнат на гледката, на която ние с приятелката ми станахме неволни свидетелки. Надявам се, че сигналът ми ще бъде разгледан отговорно, а и смятам че има достатъчно съвестни граждани, които биха помогнали в почистването на района!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Почистване за не регламентирани сметища в с.Тополово община Асеновград

Начало
28.02.2021
ID:
679

в с.Тополово , община Асеновград има не регламентирани сметища .Сметищата се намират в деретата на селото , като в най – покъртително състояние е дерето в района на Лещето, голямо Тополово . От години всички кметове на с.Тополово знаят за проблема, но никой до момента не е взел мерки .Има тотална липса на контрол за отпадъците в с.Тополово . Ако кмета си е на място и си върши работата …. въпроса може да се реши , не е толкова сложно .Може да се почистят деретата - сметищата , може да се поставят огради по пътя , може да се залесят с допълнителни дървета , за да се ограничи достъпа на превозните средства , който карат боклуците и др…… Трябва контрол на строителните и битови отпадъци , както и парични санкции за всички нарушители.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

не регламентирани сметища в с.Тополово община Асеновград

Начало
28.02.2021
ID:
678

Искам да подам сигнал за не регламентирани сметища в с.Тополово община Асеновград. Сметищата се намират в деретата на селото , като в най – покъртително състояние е дерето в района на Лещето, голямо Тополово . И в двете дерета има реки , има пътеки , минават животни за паша . Екосистемата е брутално унищожена , има смрад , строителни отпадъци , гуми , стъкла , боклуци от цялото село. Гледката е отвратителна . Проблема е много сериозен , всички строителни отпадъци и ненужни вещи се изхвърлят в дерето , организира се превоз до дерето , боклуците се изсипват на черния път и за да се прикрие деянието , трактори избутват боклуците към стръмния склон . По пътя се виждат следите от тракторите , пътя е замаскирано - чист , но само поглед към склона и гледката става покъртителна и гнусн

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Пропадане на околовръстен път

Начало
28.02.2021
ID:
677

Поради изграждане на пътя Асеновград-Пловдив инертните материали се извозват по този път.Стотици тежко товарни коли ежедневно минават от там.Чакате да стане инцидент и тогава да вземете мерки? Пропадането е от поне година и половина. От Общината никой ли не минава от там?

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Багер счупва дърво кв.Запад

Начало
26.02.2021
ID:
676

Проверете да ли е правомерно - счупване на дърво

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
26.02.2021
ID:
675

След извършване на ремонтни дейности по улицата ,и ненужно преместване на жиците от един стълб на друг , ( новият стълб е само на 40-50 см. от стария) бе премахнато улично осветление . Пътната настилката на улицата е много неравна и хлъзгава , навсякъде има разпилени камани и пръс , и така се създават предпоставки за неприятни инциденти. Молим незабавно да се възстанови уличното осветление и по възможност новия стълб да бъде преместен по близо до стената , защото при сегашното му разположение улицата се стеснява и ако се наложи да мине пожарна или друг по- широк автомобил , ще е невъзможно. О

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Неправилно поставени контейнери за смет

Начало
26.02.2021
ID:
674

Здравейте, От няколко месеца ми прави впечатление за неправилно поставени контейнери на гореспоменатите места, които затрудняват движението и изглеждат грозно. Бихте ли оказали коконтрол фирма КМД да разреши проблема и да постави въпросните контейнери в джобове? Благодаря предварително

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител