В процес 148 Приключени 2632

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Градски транспорт

Начало
27.10.2022
ID:
1987

Здравейте, искам да ви изпратя сигнал за нередности в градския транспорт. Става въпрос за линия номер 4 по която не се спазва график. Не е допустимо в делничен ден в 18:30ч. при наличие на пътници в спирка автобус да приключи работен ден и да тръгне да се прибира в гаража. Видно е, че превозвача не спазва графика си и отказва да изпълнява курсовете които е задължен да изпълнява. Моля да се вземат мерки относно това нарушение по линия №4 което продължава от много дълго време. Също така моля общината стриктно да следи целия градски транспорт, защото има много оплаквания от граждани. Не смятам. че би било трудно да се следи за редовното изпълнение на градския транспорт предвид броя на линиите.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Некачествен обществен път в индустриална зона " Изток"

Начало
25.10.2022
ID:
1986

Здравейте! Индустриална зона " Изток" и по -точно ул " Козановско шосе" 4 се нуждае от ремонт на пътя. Тук се намират всички по-големи фирми на града, които внасят данъци и е недопустимо до такава степен да е занемарен пътя. Поставят се знаменца, за да се вижда проблемът от далече. Неравностите затрудняват тировете, които постоянно разтоварват и товарят в тази зона. Време е да се вземат мерки! Благодаря

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Бездействие, грубо отношение

Начало
25.10.2022
ID:
1985

Днес, от много време за първи път, ми се наложи да отида до Община Асеновград. Още на входа на общината се сблъсках с един невъзпитан служител, в отдел Информация, който ми повиши тон и ме нагруби. След като го предупредих да не ми повишава тон, той викайки по мен ми отвърна със следните думи: “искаш ли сега да те изгоня от тук”. Не мисля, че това е адекватно отношение и мисля, че прави много грозно впечатление за общината, която явно не прави никакъв контрол за нервно-психичното състояние на служителите, които работят там. Господин Кмет, моля да обърнете внимание на служителите от отдел Информация, да бъдат по-любезни и по-услужливи, защото никой не заслужава да бъде навикан за това, че е попитал на кой етаж трябва да се качи. Хубав ден!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Новострояща се висока Сграда на Ул. Матей преоблаженски

Начало
25.10.2022
ID:
1983

Сигнала ми е относно сградата която се строи на Ул. Матей преоблаженски в УПИ VII-526 кв.255( зад училище ОТЕЦ ПАЙСИИ) Наблюдавам че височината на сградата е твърде висока и е над позволеното за квартала . Въпросът ми е следния , квартала е за ниско застрояване , как е възможно да изникне 15 м небостъргач които първо че е груба грешка на хората които са разрешили това да се случи , а и супер отвратителна гледка за кварталчето . Сградата се получава твърде висока , със сигурност има незаконно строителство , Освен височината на сградата се забелязват и други нередности , стърчащи тераси които не са на допустимото разстояние , стърчаща застроика отзад която също е буквално на пътя които е по проек . Моля да се обърне внимание на строежа , със сигурност не се спазват отстоянията и вис

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещо улично куче

Начало
24.10.2022
ID:
1982

До задните врати на входове А,Б и В осветлението не работи. Работи само до задния изход на вход Г.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

ОСВЕТЛЕНИЕТО НЕ РАБОТИ!!!

Начало
24.10.2022
ID:
1981

Уличното осветление на кв.Баделема вече от месец не работи !

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасни счупени клони

Начало
19.10.2022
ID:
1980

В детската площадка на ул. "Цар Иван Асен II" 82 има опасни счупени и висящи клони, както и извън нея. Моля, да бъдат отстранени, защото са опасни за децата и техните придружители. Също така, в непосредствена близост до детската площадка, има счупен капак на улична лампа.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Молба до кмета на община Асеновград д-р Христо Грудев

Начало
18.10.2022
ID:
1978

Моля да бъде премахната стара кола(тъмно син Форд),която пречи паркирането и движението по улицата

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Глутница агресивни кучета

Начало
18.10.2022
ID:
1976

Здравейте, в района на болницата срещаме проблем с все по нарастваща глутница от бездомни големи кучета, които шумят през нощта и стават все по- агресивни и териториални, вкл. и през деня. Спускат се на минувачи и пациенти на болницата. Напомням, че в съседство се намира ОУ Петко Каравелов, от което, и към което се движат деца. Към момента, ядрото на глутницата се състои от 4-5 едри кучета. Моля, помогнете с разрешение на проблема. Страх ни е за децата ни! Благодаря за отделеното време. Станислава Иванова

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Течащ противопожарен кран

Начало
17.10.2022
ID:
1975

Сигнализирам за теч на питейна вода от противопожарен кран на ул."Шипка", след номер 15.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител