В процес 157 Приключени 2633

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Ремонта пред общината

Начало
14.11.2022
ID:
2035

Искам да повдигна въпрос относно така нашумелия ремонт на 20-тина метра, конкретно и единствено пред Общината. Доста нелепа е липсата на рампа и съоражение за колички и инвалиди към входа на общината и библиотеката откъм стълбите на площада. Да не говорим, че предназначеният за това асансьор не е въведен в експлоатация. Майка съм и съм с количка през цялото време, ако поради невъзможност да си платя данъци, предполагам отново вината ще бъде моя. Още нещо, сигурно други улици в града с необходимост от ремонт не съществуват, да не говорим за състоянието на плочките на 30 метра от ремонта, което е епицентър на травми, фрактури и опасни ситуации, потресаващо състояние на всички улици и тротоари.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Относно СИГНАЛ №1973

Начало
11.11.2022
ID:
2034

В сигнал №1973 съм сигнализирал, че е проблем да подвеждате пешеходците, да гледат само в едната посока, пресичайки улица, по която реално и законно могат да се движат немоторни превозни средства в двете посоки. За да приключите сигнала, трябва да гарантирате, че няма никакъв шанс да се получи описания инцидент. Вероятно или посочената наредба не е написана за този вид път, или някой тълкува наредбата грешно, или наредбата е тотално сбъркана. Има пътища с разделителна ивица (мантинела, ограда) между отделните посоки, там всички превозни средства се движат само в една посока и вероятно в така разделените платна е допустимо да се гледа в едната посока при пресичане до среата и в другата посока за пресичане до отсрещната страна. НЕ УЧЕТЕ ДЕЦАТА ДА ПРЕСИЧАТ ГРЕШНО!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещо улично осветление на ул. Драгоман

Начало
11.11.2022
ID:
2033

Здравейте, искам да подам сигнал, че не работи уличното осветление на част от ул. Драгоман в Асеновград, лампите който започват от ул. Брегалница до ул. Копринарска.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

До инспекторат паркинги и гаражи

Начало
11.11.2022
ID:
2031

От кога паркоместата за инвалиди се префоставят за паркиране на шефове на разни служби по Асеновград

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неизправна лампа на улично осветление

Начало
10.11.2022
ID:
2030

По стълба на лампата протича ток ,много е опасно ,намира се до детска плщадка .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Пъгна настилка

Начало
10.11.2022
ID:
2029

Цялостна липса на пътна настилка пред блокове, където има над 50 апартамента. Гонда Вода 7В и 7А

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Не работещо улично осветление

Начало
10.11.2022
ID:
2028

сигнал за не работещо улично осветление на ул. "Драгоман"

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Новата детска градина

Начало
10.11.2022
ID:
2027

Здравейте , бих искала да попитам въпрос отностно строежа на новата детска градина . Идеално решение , уникален проек , понеже на проекта не се вижда много ясно дали достъпът на детската градина ще е възможно от към новостроящия квартал кв Баделема оформя се много голям и красив квартал , ще имат ли ходата достъп от страната на Баделема или достъпът ще е възможен само от Ул. Отец Паисий. Ако няма да има достъп до детската градината от горната страна “ кв Баделема “ е хубаво да се направи такъв . Просто ми беше любопитно дали по проек се очертава да има достъп от горе ….

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Листа от обществените липи

Начало
09.11.2022
ID:
2026

Относно:подаден сигнал 2013 и нищо не е направено.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
09.11.2022
ID:
2024

На 15.02.2022г подадох сигнал за неработещо улично осветление на бул. "България" преди и след бензиностанция ШЕЛ. На 18.04.22 съм уведомена, че проблемът е отстранен. Проблемът не е отстраненвече 9 месеца. Подавам втори сигнал за неработещото осветление в района на бензиностанция ШЕЛ. Моля отговарящите за това лица да се заемат с разрешаването на казуса.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител