В процес 196 Приключени 2657

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Наработещо улично осветление

Начало
03.01.2023
ID:
2125

За пореден път осветлението не работи, вече повече от месец лампите на посочените към прикрепената снимка улици, не светят. Лампите светят от време на време, но не постоянно, през повечето време са изгасени. Подавам един и същ сигнал за пореден път вече и резултатът е нулев. Моля обърнете внимание и този път и настоявайте фирмата, която поддържа лампите да си свърши работата , а не да идват и да казват, че проблема е централен или неоткриваем ( понеже това им беше оправданието миналия път като идваха ) .

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещо улично осветление - мостът на пазара

Начало
03.01.2023
ID:
2124

Неработещо улично осветление - мостът между Кооперативния пазар и Пазар Асеница

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Два месеца без улично осветление

Начало
02.01.2023
ID:
2123

Вече два месеца сме без улично осветление на кръстовището на ул.Станимака 20 и ул.Георги Данчов 6,подадох три пъти сигнал на 033162233,казаха,че ще предадат,но няма вси още улично осветление към днешна дата,2.01.2023 ,моля за обърнете внимание

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
02.01.2023
ID:
2122

Здравейте, искам да съобщя за неработещо улично осветление на улица Стоян Джансъзов No. 3-5 от вечерта на 01.01.2023г. Поздрави и успешна нова година!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасност

Начало
02.01.2023
ID:
2121

От 01.01.2023 г. не работи уличното осветление на цялата зона № 5 , обхващаща блокове с №№ 102, 103, 104, 105, 106

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо улично осветление кв.Запад

Начало
02.01.2023
ID:
2120

Неработещо улично осветление кв.Запад до бл 105

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо лично осветление на моста на пазара

Начало
01.01.2023
ID:
2117

Сигнал за неработещо улично осветление на ул. Васил Левски. Става въпрос за очастъка от кръстовището на Пожарната служба до кръстовището на Кооперативния пазар. По протежението на целият мост липсва осветление. В тъмните часове от денонощието, без уличното осветление около пешеходните пътеки става меко казано опасно. Също така липсва осветление на същата улица на очастъка от супермаркет "Лидл" до кръговото кръстовище на бул. България. Прозовавам за бързото отстраняване на проблема.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Некачествен ремонт

Начало
28.12.2022
ID:
2115

Пиша ви във връзка с ремонта на тротоарната настилка в кв. Горни Воден. От снимките, които съм прикачил ясно се вижда, че ремонтът се изпълнява безобразно. Не се изпълняват елементарни изисквания за равномерно и гладко полагане на плочите, фугирането им и т.н.. Въпросът ми е, това ли е "качествения" ремонт, който всички съкварталци повече от 30 години чакаме?!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Липса на улично осветление

Начало
28.12.2022
ID:
2114

Здравейте! От известно време нямаме осветление на ул.Чая 7.Моля да реагирате своевременно и да бъде отстранен проблема. Надяваме се,че ще посрещнем Нова година на светло!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Капещ противопожарен кран

Начало
23.12.2022
ID:
2113

Протовопожарният кран от няколко седмици капе.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител