В процес 115 Приключени 2610

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

ОСВЕТЛЕНИЕТО НЕ РАБОТИ!!!

Начало
24.10.2022
ID:
1981

Уличното осветление на кв.Баделема вече от месец не работи !

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасни счупени клони

Начало
19.10.2022
ID:
1980

В детската площадка на ул. "Цар Иван Асен II" 82 има опасни счупени и висящи клони, както и извън нея. Моля, да бъдат отстранени, защото са опасни за децата и техните придружители. Също така, в непосредствена близост до детската площадка, има счупен капак на улична лампа.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Молба до кмета на община Асеновград д-р Христо Грудев

Начало
18.10.2022
ID:
1978

Моля да бъде премахната стара кола(тъмно син Форд),която пречи паркирането и движението по улицата

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Глутница агресивни кучета

Начало
18.10.2022
ID:
1976

Здравейте, в района на болницата срещаме проблем с все по нарастваща глутница от бездомни големи кучета, които шумят през нощта и стават все по- агресивни и териториални, вкл. и през деня. Спускат се на минувачи и пациенти на болницата. Напомням, че в съседство се намира ОУ Петко Каравелов, от което, и към което се движат деца. Към момента, ядрото на глутницата се състои от 4-5 едри кучета. Моля, помогнете с разрешение на проблема. Страх ни е за децата ни! Благодаря за отделеното време. Станислава Иванова

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Течащ противопожарен кран

Начало
17.10.2022
ID:
1975

Сигнализирам за теч на питейна вода от противопожарен кран на ул."Шипка", след номер 15.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Бездействие

Начало
17.10.2022
ID:
1974

Има подаден сигнал ,преди повече от година за незаконно строителство на горепосочения адрес . Въпроса ми е защо до момента не са предприети действия по премахване на съоръжението? Кой не си върши работата съвестно , че се налага всячески да търся отговор на въпроса ми ,който все още остава неуважен?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неправилно поставени стрелки на пешеходните пътеки на всички улици с еднопосочно движение на МПС в града.

Начало
17.10.2022
ID:
1973

Правилото за пресичане на улица изисква поглеждане и в двете посоки на улицата, и то не по веднъж. Това че по дадена улица е забранено навлизането на МПС в едната посока, не означава, че в тази посока няма да се движат велосипеди, каруци, тротинетки, ролери и каквото там друго се сетите което е безмоторно. Също имайки предвид контрола, спазването и понякога липсата на пътните знаци, не е рядкост и навлизането на МПС в забранената за тях посока. Подвеждането на пресичащите пешеходци да гледат само в едната посока е крайно опасно и може да доведе до много неприятни инциденти.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Опасна детска площадка

Начало
16.10.2022
ID:
1972

Детската площадка в кв.Запад до бл.101 е в окаяно състояние от години. Пясъчника е станал затревена площ.Беседкта е счупена, липсва една от вртите, люлеещото конче е счупено, доста от оградните дъски са счупени. Надяваме се, че ще вземете незабавни мерки.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Опасно игрище

Начало
16.10.2022
ID:
1971

Искам да сигнализирам за опасно игрище в кв.Запад до бл.109. Игрището е в окаяно състояние. Няма мрежи, вратите към игрището са супени, футболните врати също са счупени и всичко това може да доведе до сериозен инцидент отново. Топката постоянно излиза извън игрището, заради липсващите мрежи и така децата се озовават на натоварените платна за движение.Вярваме,че ще вземете незабавни мерки.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Обществена онлайн анкета / гласуване в сайта на община Асеновград

Начало
15.10.2022
ID:
1970

Здравейте , Искам да попитам община Асеновград дали има електронна или онлайн анкета / гласуване , където всички граждани можем да участваме в актуалните теми за Асеновград ? Има доста работещи граждани който искат да се включат в анкетите , но не могат да присъстват в обществените обсъждания организирани в работно време на общината. Може ли да се добави онлайн анкета/гласуване в официалния сайт на община Асеновград ?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител