В процес 148 Приключени 2632

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Опасна дупка

Начало
14.03.2024
ID:
3220

Три опасни дупки пред основно училище!

Статус:  В процес

Опасен път за детска количка

Начало
12.03.2024
ID:
3214

Невъзможно слизането или качването с детска количка на обозначеното място. Прекалено е стръмно и няма никакъв парапет. В допълнение, към улицата няма ограда. Нека се вземе под внимание възможно най-бързо, за да се избегне бъдещ инцидент.

Статус:  В процес

Нарушено предблоково пространство

Начало
10.03.2024
ID:
3210

Моля за адекватни мерки - след спукана тръба ВИК отстрани проблема, но облагородяването, което община Асеновград направи, бе развалено и вече около 4 месеца нещата стоят по този начин! Кой отговаря за това всичко да бъде възстановено и към кой трябва да се обърнем!? При дъжд тази кал се стича постоянно!

Статус:  В процес

Опасни детски площадки

Начало
06.03.2024
ID:
3206

За пореден път искам да подам сигнал за опасна детска площадка в кв Баба Тонка. Площадката няма вратички, всички деца тичат по улицата. Ще чакате да стане инцидент за да сложите вратички ли? На детската площадка на лятното кино стъпалата на катерушката са изгнили. Много моля да ги смените.

Статус:  В процес

За един паркинг скарахте блока? Уважаеми г-н Грудев!

Начало
05.03.2024
ID:
3205

Ние от кв.Запад бл.102 като редовни данъкоплатци с 5 паркоместа пред блока за 63 апартамента по една кола на апартамент НЯМАМЕ ПРАВО вече да паркираме пред блока защото са платени парко места, как не ви е срам за 150лв от наем да скарате цял блок за едни парко места. Арогантния отговор на директорката на паркинг и гаражи е: "Еми наредбата е такъва". Без нито едно оставено парко място за другите живуващи, що за безобразие е това?!? Молим незабавно да отмените платените парко места преди да е станало нещо по сериозно!

Статус:  В процес

Незаконно строителство

Начало
05.03.2024
ID:
3203

Незаконно строителство плюс стара сграда с опасност в кабелите за ток.

Статус:  В процес

Опасна детска площадка

Начало
04.03.2024
ID:
3202

Здравейте! Моля да бъдат взети необходимите мерки за обезопасяването на детската площадка, която се намира зад Храм "Свети Иван Рилски", ул. Баба Тонка. Децата всеки път се разминават на косъм, въпрос навреме е да стане инцидент. -Пясъчника ( има липсващи дъски и от там стърчат големи пирони). -от едната страна няма врата. -новото съоражение с пързалката на което има и въжен мост ,от едната страна се е скъсало въжето и е опасно за децата. - Вътре в самата площадка има шахта ( ще приложа снимки) която също е опасна за децата, не е обезопасена има дупки около нея и може да се спъне някое дете дори и възрастен човек и да стане инцидент. Моля за бърза реакция от страна на собственика на детската площадка а именно Община Асеновград. Нека да избегнем бъдещи инциденти. С ува

Статус:  В процес

Опасна детска площадка

Начало
04.03.2024
ID:
3201

Здравейте! Моля да бъдат взети необходимите мерки за обезопасяването на детската площадка, която се намира зад Храм "Свети Иван Рилски", ул. Баба Тонка. Децата всеки път се разминават на косъм, въпрос навреме е да стане инцидент. -Пясъчника ( има липсващи дъски и от там стърчат големи пирони). -от едната страна няма врата. -новото съоражение с пързалката на което има и въжен мост ,от едната страна се е скъсало въжето и е опасно за децата. - Вътре в самата площадка има шахта ( ще приложа снимки) която също е опасна за децата, не е обезопасена има дупки около нея и може да се спъне някое дете дори и възрастен човек и да стане инцидент. Моля за бърза реакция от страна на собственика на детската площадка а именно Община Асеновград. Нека да избегнем бъдещи инциденти. С ува

Статус:  В процес

Неработещо улично осветление

Начало
04.03.2024
ID:
3200

Здравейте, Повече от седмица лампата, част от уличното осветление, на ул. Борова 9 в село Долнослав не свети. Моля да бъдат предприети необходимите действия незабавно, тъй като е пълен мрак.

Статус:  В процес

Пътни знаци

Начало
02.03.2024
ID:
3198

Кога знаците забраняващи паркирането и престоя на улица Гоце Делчев ще бъдат премахнати? Ясно е, че от тях няма никакъв смисъл.

Статус:  В процес