В процес 93 Приключени 2823

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

НЕРАБОТЕЩО УЛИЧНО ОСВЕТЛЕНИЕ

Начало
28.08.2023
ID:
2782

Здравейте, бих искал да Ви уведомя за неработещо улично осветление в продължение на месеци. Не мисля, че е необходимо да изредя неоспорими конюнктурни факти относно живущи хора на тази улица, играещи деца, наличие на бездомни кучета , работещи хора, които са на работни смени и им се налага да излизат или прибират по тъмните часове на денонощието и тн. Не мисля, да ги изредя тези факти, както казах не за друго, а защото преди всичко това би следвало да Ви е ясно, а и мисля и знам, че това е ваш ангажимент. Констатацията на НЕРАБОТЕЩОТО, ерго опасно улично осветление е мой ангажимент като буден гражднин и в този ред на мисли вярвам дори и в аванс, че ще се предприемете адекватни и своевременни действия. Благодаря ! С уважение

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
26.08.2023
ID:
2779

Уличното осветление на ъгъла между улица Стою Шишков и улица Атанас Мишев не функционира.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо осветително тяло

Начало
24.08.2023
ID:
2774

Описание: Осветителното тяло работи 30-40 сек и след това загасва за около минута. Това се повтаря през целия период, в който уличното осветление работи. По цялата улица цар Освободител осветителните тела в короните на дърветата. Осветяемостта е много малка предвид неравните плочки по тротоарите. Истинско изпитание за малки деца и възрастни хора. В сигнал 1627 от 26.05.2022г. е описан същия проблем със същото осветително тяло! Година и няколко месеца нищо не е пипнато!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Осветление на улицата

Начало
21.08.2023
ID:
2762

Уличната лампа светва и изгасва

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
21.08.2023
ID:
2759

Отново в долната част на квартала няма улично осветленив. Моля за проверка,защото това лято тези липси на захранване са доста чести. Живеем в 21-ви век. Не е приятно да се върнем във времето на комунизма. Децата скоро тръгват на училище.Апелирам за незабавни мерки!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

ПОВРЕДА

Начало
19.08.2023
ID:
2755

На кв. Баделема между блок 14 и 15 няма осветление. Моля, ОБЩИНАТА да вземе мерки и да острани проблема.!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
18.08.2023
ID:
2752

От 1 месец няма улично осветление на кв. Баделема. Не работи лампата точно пред блок 14 и парка, където е най-опасно през нощта. Късно вечер, не можем да се приберем спокойно, понеже е пълна тъмнина и не се знае от кой ъгъл ще изскочи пияница, циганин или куче… Не мога да прикача снимки, понеже съм с айфон и системата не ги приема.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично осветление

Начало
15.08.2023
ID:
2743

Уличното осветление работи, но само през деня.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Подръжка на моста до спортна зала "Асеновец"

Начало
13.08.2023
ID:
2738

Сигнал свързан с моста до спортната зала"Асеновец" От Павлин Костадинов Коцев Здравейте, Към настоящият момент 13.08.2023г моста до спортната зала „Асеновец”е в смущаващ вид – затревен в края с малки храсти, изпочупени лампи . Последните са изпочупени в по-голямата част на улица „Княгиня Евдокия” водеща към него. Тротоара на улицата покрай спортната зала е почти напълно заличен от трева и на практика неизползваем. Моя въпрос е какво се случва? Защо общината не изпълнява едно от основните си задължения - подръжка на градската инфраструктура, в случая мост, осветление и тротоари. Пари ли няма? Капацитет ли няма? Желание ли няма? Града все пак не е само кв. Запад, градинките в центъра и няколко кръгови. Павлин Коцев 13/08/2023г. гр.Асеновград ул."Бойка войвода" 3, ет1, ап1.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неосветена улица

Начало
13.08.2023
ID:
2736

Улицата е неосветена, поради неработещо улично осветление!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител