В процес 44 Приключени 1506

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

нераглементирано смениш ще на ул.Мир и ул.Мунуш Войвода 9

Начало
04.08.2022
ID:
1793

Сигнал От Марияна Василева Рангова Гр.Асеновград ул.Мир 20 Тел за връзка: 0888935490 Искам да подам сигнал Подадох сигнал и лично разговарях,с н-к Екология,,.,от която получих разбиране, но е важно по установеният ред да се пусне ЖАЛБА. Затова Ви моля,да премахнете контейнерите от ул.Мануш войвода 9 и ул.Мир, и да ги премести те на главният Бул.Цар Иван Асен/до автобусната спирка/,където няма да пречат миризмите носители на инфекции.А също и ромските граждани, няма да могат да ровят и изхвърлят депото на земята и така ще се създаде хигиена. Моля да вземете отношение по случая и да изкажете своето взето решение!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Парадоксален знак в началото на града

Начало
03.08.2022
ID:
1791

Здравейте! Възмутен се обръщам към общината на град Асеновград! Парадоксално е поставянето на знак “забранен обратен завой” на кръстовището на хотел Сани! Уж за олекотяване на трафика, резултатът е точно обратното! Трафикът на този сфетофар става по- усложнен и натоварен. Защото желаещите да посетят нещо в тази област, идващи от центъра, изчакват 2 светофара, а не един. Регулирането на светофарите да бъдат самостоятелни, би било най- адекватна намеса към подобряване на пътната обстановка! Обърнете сериозно внимание на темата!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал

Начало
03.08.2022
ID:
1790

Става въпрос за апартамент на ул.Панарет 8 на 1 етеж ,който съм дарила на сина си, като аз съм доживотен ползвател.Проблема е ,че съседите от втория етаж са построили навес, който е разкъртил част от мазилката на терасата , а и тя е неизползваема.Освен това по този навес се катерят котки и не можем да оставим отворено,а има и опасност и от крадци. От паркираните коли на навеса и в терасата. Помолих съседа да го премахне,но ми отговори какъв ми е проблема .Той си бил пред неговия гараж.Ние сме с право на строеж .Земята пред гаражите както и тази на задния двор е общинска.Преди години на задния двор имахме бараки, които общината предписа да се премахнат. Единствени те си я възстановиха и гледката е тази. Моля за Вашето съдействие .

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Вдигане на шум извън определеното за това време

Начало
03.08.2022
ID:
1788

Според наредбата за опазване и поддържане на обществения ред (Решение № 641/26.10.2016 г.) Чл. 3. т.1 Се забранява създаването по какъвто и да е начин на шум на места в близост до жилищата на гражданите и други обществени места през времето от 22.00 до 06.00 часа, а в жилищните зони и от 14.00 до 16.00 часа; Искам да подам сигнал за вдигане на изключително силен шум на ул. Копринарска (предполагам и на другите в района) при събиране на опадаците от контейнерите на екопак в 4:20ч. сутринта.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Детска площадка

Начало
02.08.2022
ID:
1787

Какво се случва с детскста площадка в междублоковото пространство? Беше одобрено но вече 2години никакво развитие..

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
02.08.2022
ID:
1786

Неработещо улично осветление на ул. Пере Тошев.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Непочистен район на ЖП гара

Начало
02.08.2022
ID:
1784

Отново подавам същия сигнал ! След вашето уведомително писмо до началника на гарата , не са предприели никакви мерки по разчистване на растителността , Вземете по-сериозни мерки, явно не им пука !!! Районът на ЖП Гара Асеновград е заприличал на джунгла зад складираните там траверси и линии. Скоро дори заснехме и движещо се малко змийче на линиите. Обърнете сериозно внимание на началника на гарата да си почистят района от избуялата растителност /храсти, треви до кръста и саморасли дървета , вече доста високи/, защото е опасно за преминаващите и живеещите в квартала зад гарата хора. Не мисля, че гарата на най-големия неокръжен град в България трябва да изглежда по този отвратителен начин !

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасен тротоар по улица Иван Вазов

Начало
01.08.2022
ID:
1783

След изкопни действия извършени от завод Асенова крепост по тротоара на улица Иван Вазов е оставена необезопасена дупка пълна с вода на самия тротоар, която възпрепятства ползването на тротоара и може да доведе до сериозен инцидент с преминаващ пешеходец. Моля спешно да бъдат взети необходимите мерки за обезопасяване на тротоара и възстановяването му в първоначалния вид.

Статус:  В процес

Неработен улична лампа

Начало
31.07.2022
ID:
1782

Неработен улична лампа в началото на ул. Княз Ал.Батенберг (паважа) ,в началото на стълбите към Баделема Не работи от 1-2 месеца

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител