В процес 196 Приключени 2657

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Пропаднал път

Начало
10.02.2023
ID:
2203

Липсва бетонен блок от уличната настилка. Дупката е с голяма дълбочина,над 1,5 метра. Обезопасена е с клон...

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Опасно дърво

Начало
09.02.2023
ID:
2202

Има опасно дърво, корените му са във въздуха. Намира се до Читалището покрай велоалеята от моста на Асеновец към Читалището. Вземете мерки. Снимката не може да се качи тук незнам защо.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Във връзка с ремонта на ул. "полк. Дрангов"

Начало
09.02.2023
ID:
2201

Преди години в самото начало на улицата изникна обособена зона, наредена с плочки и оградена с кашпи. Ако е имало някакво разрешение от общината, то едва ли е било законно. След сигнал до вас и издадено от общината предписание, някои от елементите като кашпите се преместиха. Но плочките останаха, а те затварят дъждоприемна шахта в най-североизточната част на улицата. Въпроса е, подмяната на настилките, включва ли премахването на незаконно обособената зона и възстановяване на правилното оттичане на дъждовните води?

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Опасно пропадане/дупка в гр.Асеновград на ул.Велико Търново

Начало
09.02.2023
ID:
2200

Спешен сигнал за пропадане на път и счупване на паве от настилката с образувала се дупка с дълбочина над 2 метра(вероятно отдолу има шахта) и опасност от пропадане на хора и предпоставка за ПТП .Към момента мястото е необезопасено и липсва улично осветление в целия квартал през тъмната част на денонищието. гр.Асеновград Ул.Велико Търново до номер 26/28 на пресечката с ул.Кръстова гора.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

ИЗСЪХНАЛИ ДЪРВЕТА

Начало
07.02.2023
ID:
2199

ЗДРАВЕЙТЕ, НА ТЕРИТОРИЯТА НА ОБЩИНСКА СОБСТВЕНОСТ В ГРАД АСЕНОВГРАД БУЛ.БЪЛГАРИЯ 73 ИМА ОПАСНИ ИЗСЪХНАЛИ ДЪРВЕТА(3 БРЕЗИ И 1 АКАЦИЯ)КОИТО СЛЕД ПОСЛЕДНИТЕ ВЕТРОВИТИ ДНИ ВЕЧЕ ЗАСТРАШАВАТ МИНАВАЩИТЕ ХОРА ,МОЛЯ СЪДЕЙСТВАЙТЕ ЗА ОТСРТАНЯВАНЕТО ИМ ПРЕДИ ДА СА СТАНАЛИ ПРИЧИНА ЗА ИНЦИДЕНТ.ДЪРВЕТАТА СЕ НАМИРАТ С ГРАДИНАТА НА РЕСТОРАНТ ,,БЯЛО МОРЕ,, ,КОЯТО Е ОБЩИНСКА ПЛОЩ.БЛАГОДАРЯ ЗА СЪДЕЙСТВИЕТО

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо осветление.

Начало
04.02.2023
ID:
2198

Неработещо улично, до входа на блок на ул. ЦАР ИВАН АСЕН ll 73. НА т.рафопоста е ( свети 7 секунди и изгасва) и пак. Срещу входа на ном. 73.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо осветление

Начало
04.02.2023
ID:
2197

С.Новаково. Неработещо улично осветление на кръстовище на ул.Спартак и ул. Звезда.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Недостъпни пешеходни зони заинвалиди и майки с колички

Начало
02.02.2023
ID:
2196

Здравейте! Искам да подам сигнал за недостъпно безопасно пресичане на хора в инвалидни колички и майки с колички! Мястото е пресечката на бул.България 47 и ул.Борислав от светофара към парка (южния тротоар) тротоара е толкова висок, че няма как да преминат спокойно и безопасно тази група от хора, моля за снижаване на бордюрите за да може да преминават хората безпрепятствено по тази отсечка.В момента се очаква да подменят тротоарните плочки в тази зона и се надявам, че няма да останат бордюрите по същия начин както до сега.Благодаря ви!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Не свети улично осветление

Начало
02.02.2023
ID:
2195

Здравейте! На 22.11.2022г. пуснах сигнал за неработещо улично осветление, сигнала е 2058 и още е в процес. Докато чакаме да го оправят вече не свети и другия стълб до блок 12 в кв. Баделема. Улицата между двата блока 12 и 13 изобщо няма осветление направено. Сега и тези два стълба не светят и всичко е в мрак. Имаме хора,които работят на смени. Вечер нищо не свети и си е страшничко,ако се прибира някой пеша от работа. Молим,ако може по-бързо да се разреши този въпрос и като дойдат да правят единия стълб от първия сигнал, да направят и другия стълб, а не да чакаме пак три месеца за него.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Допълнителни снимки към сигнал N: 2178 от 30/01/2023г.

Начало
01.02.2023
ID:
2193

На вниманието на заместник-кмета инж. Стоян Димитров!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител