В процес 61 Приключени 2547

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Неработещо улично осветление повече от месец насам

Начало
30.09.2022
ID:
1928

Здравейте, Осветлението на ул. "Градешница" (ориентировъчно от №2 - №14) не работи вече седмици наред, повече от един месец насам. Моля да вземете мерки и да отстраните неизправността. Поздрави!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Разкопана пътна настилка, оставена в покъртително състояние !!!

Начало
30.09.2022
ID:
1927

Първият ми сигнал беше "приключен", без абсолютно никакви действия по отстраняване на проблема. Моля ОБЩИНА АСЕНОВГРАД да си свърши работата !!! На улица Иван Вазов, на две места има разкопана пътна настилка от ВиК, оставена в покъртително състояние вече над ДВА МЕСЕЦА. Тротоарът също е пострадал от разковането и е напълно разбит. Очаквам ДЕЙСТВИЯ от общината, а не така подмолно да ми "приключва" сигнала, без дори да получа обяснение за ситуацията !

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
30.09.2022
ID:
1926

Повторен сигнал. На 16.09.2022г ми пращате отговор на сигнал 1832, че проблема е отстранен. На 23.09 и на 24.09.2022г проверявам и разбирам, че осветлението - улично не работи! Отправям втори сигнал, че улично осветление пред ул.Спартак 15 в с. Новаково не работи.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

СИГНАЛ №1872

Начало
30.09.2022
ID:
1925

Благодаря ви за "отговора", който е просто отбиване на номера, за да си приключите случая и няма общо с бездействието от ваша страна. Това, което сте написали, на нас ни е ясно още преди да поставим маркировката и табелата. След като предлагате тази услуга, за която ние си плащаме, сте длъжни да ни съдействате. Надяваме се следващия път, когато ви се обадим, да дойдете и да си свършите работата.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Умряло куче

Начало
29.09.2022
ID:
1924

Умряло куче срещу спирката, до детската площадка зад бл. Възход.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Пак лжете

Начало
28.09.2022
ID:
1922

Улиците не са чистени, изпратил съм снимки на имеила от който получих отговора ви, понеже тук не могат да се качат снимки над определени MBs. В сигнала и потписката имахме и други въпроси, който останаха без отговор. Телевизия ли трябва да извика е за да вземете мерки!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

ОКАСТРЯНЕ НА ДЪРВЕТА

Начало
28.09.2022
ID:
1921

Здравейте, в последният и пореден сигна (1542) ми бяхте отговорили, че окастрянето на дърветата пред адреса ни ще се случи през есенния сезон 2022. Въпросът ми е, кога се очаква процедурата да започне, тъй като есенния сезон е на прага вече?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

За един ден двама човека ухапани от бездомни кучета

Начало
27.09.2022
ID:
1920

Днес, на 27.09.2022 година, по отсечката на ул."Княз Александър Батенберг" между ул."Капитан Андреев" и ул."Поп Матей " са нападнати и ухапани двама човека от бездомни кучета ( дете и възрастен човек, в различно време на деня). Моля, общината да предприеме незабавни мерки.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Безстопанствени кучета

Начало
27.09.2022
ID:
1919

Ул. Поп Матей и Александър Батемберг има 2 кучета, който са много агресивни и се хвърлят на хора и други кучетада хапят . Невъзможно е спокойното преминаване по тази отсечка през деня , а вечер са още по агресивни. Прочетох в групата на Асеновград, че днес отново са нахапали преминаващи , но този път е било дете.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

неотстранен проблем

Начало
26.09.2022
ID:
1918

На сигнала ми за липса на осветление в Бачково има отговор: 16.09.202216:52 Здравейте, уведомяваме Ви, че проблемЪТ е отстранен. https://signals.asenovgrad.bg/bg/signals/view/1816 Това изобщо не отговаря на истината!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител