В процес 194 Приключени 2653

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Неработещо улично осветление

Начало
15.02.2023
ID:
2220

Уличната лампа между номера 59 и 61 през повечето време на нощта не свети, постоянно през 1 минута гасне и пак светва и пак гасне. През улицата минават много хора за отиване на нощтна смяна на работа , а сутрин рано децата тръгват за училище.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

сметосъбирачи

Начало
14.02.2023
ID:
2218

Моля,обърнете внимание на хората , които вдигат контейнерите за смет,за това ,че не желаем да бъдем събуждани сутрин в 5.30 ч.от техните викове и тряскане на кофите.Чуват се от 500-600 метра.Всеки контейнер се чука по 5-6 пъти.Сякаш боклука вътре е залепен и не може да падне.Това викане и тропане е всяка сутрин.Стига с този тормоз!!! Или това е безплатно събуждане-бонус от Комунала? Моля, ако трябва сменете часа на сметосъбирането! Или персонала!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещо улично осветително тяло

Начало
14.02.2023
ID:
2216

Изгоряла лампа

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Безотговорен стопанин на куче

Начало
14.02.2023
ID:
2215

Кучето се бие, не се храни и не му се чисти (живее в изпражненията си).

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Няма улично осветление

Начало
14.02.2023
ID:
2214

Улицата е без асфалт и вечер е много опасна ,защото е пълен мрак.Моля пуснете улично осветление.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Непрекъснато лаещо куче

Начало
14.02.2023
ID:
2213

Добър ден, обръщам се към вас с молба. Съседите имат куче което лае непрекъснато особено през нощта а аз съм с две деца. Събужда ги постоянно. Какво може да се направи в случая

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Опасният трафик по ул. Странджа

Начало
13.02.2023
ID:
2212

Въпросът ми е към експертите по пътна инфраструктура в град Асеновград ( ако има такива ). Смята ли общината да направи промени относно движението по ул. Странджа. Улицата е двупосочна, широка е в по-голямата си част 2,5м. Тротоарите ( където ги има ) са широки 30см. По улицата се движат пешеходци - деца, възрастни и майки с колички. Същевременно трафика в сутрешните часове ( 7:30-8:30 ) и следобед ( 15:00-19:00 ) е супер интензивен. Предпоставките за ПТП са 100%. Приложил съм няколко "нормални" ситуации от един ден.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Изпочупена спирка

Начало
13.02.2023
ID:
2211

Моля, да се обърне внимание на състоянието на тази спирка! Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Резултат по сигнал 2133

Начало
12.02.2023
ID:
2210

Здравейте, на 05.01.2023 г. подадох сигнал 2133 към Вас- плочките пред кооперацията ни, които от самото начало бяха положени некачествено и некадърно ( два пъти променяха наклона ) по време на ремонта на ул. “ Клокотница” отдавна се рушат и разстоянието между тях расте. Тротоарът не се ползва за гараж в частта пред вратата ни, защото това е вход към задния двор, където има гаражи и спират коли. За 5-6 седмици получих само информацията, че сигналът е подаден към фирмата- изпълнител…. Реакция няма. Сега може би се чака да мине периода, в който ремонтът е в гаранция. Или? Община Асеновград не следи ли за развитието на казусите?

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Не почистени битови отпадъци

Начало
10.02.2023
ID:
2209

За пореден път подавам сигнал за непочистени битови отпадъци от ул.Матей Преображенски. Моля, да се преразгледа графика за почистване на отпадъците, тъй като тук в тази част на улицата (към новия кв.Бадмелема 2)камиона за битови отпадъци идва веднъж седмично !!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител