В процес 98 Приключени 2601

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Липсваща шахта

Начало
02.12.2022
ID:
2080

Сигнализирам за липсваща шахта на Т убразното къстовището на Ул. "Лозница"15 Квартал запад.Моля за съдействие.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Молба да отремонтирате осветлението

Начало
02.12.2022
ID:
2079

От край време на ул.Рилска 80 и 90 (стълбите) няма осветление. Стълбовете и лампите са стари и овехтели,имаме деца учиници които се налага да изпращаме и посрещаме заради непрогледната тъмнина. Молим сменете ги!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Без осветление

Начало
01.12.2022
ID:
2077

Целият квартал е без улично осветление.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
01.12.2022
ID:
2076

Цялата улица Александър Стамболийски е с неработещо улично осветление.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Проблеми с градския транспорт

Начало
01.12.2022
ID:
2074

От 1 месец, автобусна линия 4 е нередовна и това създава огромен проблем на работещи, ученици и родителите! Децата закъсняват ежедневно за училище/3 закъснения - 1 отсъствие/- не се извинява! Такси е интервала 07.00 до 08.00 е почти невъзможно да се поръча. Закуват се карти за линия 4, които не се ползват. Как Община Асеновград ще реши проблема не ни интересува важното е линия номер 4 отново да стане редовна, както винаги е била! Ако Общината не обърне внимание ще стартираме подписка и ще преминем към гражданско неподчинение!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

САНИРАНЕ НА ЕДНОФАМИЛНИ И МНОГОФАМИЛНИ КЪЩИ?

Начало
30.11.2022
ID:
2073

Отново искам да попитам за националната програма за енергийно обновяване на жилищните и нежилищните сгради (известна по-просто като саниране) е част от сектор енергетика в Националния план за възстановяване и развитие. За нея е отделен огромен ресурс - за жилищните сгради 1.2 млрд. лв.. Оперативната програма „РАЗВИТИЕ НА РЕГИОНИТЕ 2021-2027 Г.“ дава ли възможност за саниране на еднофамилни и многофамилни къщи? От кога стартира тази програма и какви са изискванията за кандидатстване? Моля да ме информирате къде мога получа точна и коректна информация относно кандидатстване и участие в тази програма.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Опасност на пътното платно

Начало
30.11.2022
ID:
2071

Тази сутрин щях да се блъсна в палет с (предполагам) тротоарни плочки, намиращи се на пътното платно. Липсва каквато и да е сигнализация (знак, лента, маркировка). Пълна безотговорност от някого! Не само да се вземат мерки, но и някой да понесе наказание за тази немърливост.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Продават масово райски газ под носа на Община Асеновград!

Начало
29.11.2022
ID:
2070

Под носа на община Асеновград в ресторант ТЕСТИ продават масово райски газ, младежите, бъдещте родители не знят къде се намират след това започват да буйстват, карат пияни и напушени с райски газ, и на не пълнолетни продават! ЩО ЗА БЕЗОБРАЗИЕ Е ТОВА! Моля да се вземат необходимите мерки!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

замърсяване на околната среда

Начало
29.11.2022
ID:
2069

В края на село Новаково, по пътя за село Искра се изхвърлят отпадъци /пресен оборски тор/, най вероятно от Кравефермата, която се намира в бившия стопански двор на селото. В непосредствена близост се намират 3 имота /къщи/ и никак не е приятно, когато си там. Миризмата е нетърпима, не стига, че тази миризма е търпим през цялото лято, а сега и пресния кравешки тор е изсипан пред имотите ни. Моля да се извърши проверка и да се вземат необходимите мерки.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
28.11.2022
ID:
2068

Неработещо улично осветление

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител