В процес 98 Приключени 2601

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Разбит тротоар невъзможен за преминаване

Начало
07.12.2022
ID:
2093

Тротоара на ъгъла на улица Персенк 6 срещу ресторант Чинара покрай магазина за кучешка радост , хранителния магазин посока пекарна Чинар е тотално разбит . Липсват много тротоарни плочки . Повече от 10 години след ремонти накомуникационни и газови дружества тротоара е негоден за употреба . Пешеходци и майки с колички слизат на шосето което е много опасно за да избегнат разбития тротоар. Над 150 кв. м тротоарна настилка с бордюр са разбити и за смяна. Участъка е опасен за пешеходци. Моля когато общински служител идва на проверка да ме уведоми за час ден преди проверката. Целта ми е да помогна за да насочите фирмата изпълнител на правилното място. По мое наблюдение фирмата буквално работят без точни указания. Очаквам да се поправи разбития тротоар. Тел. 0897473388 Деби Тахтакова

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

запушена шахта и течове на вода

Начало
07.12.2022
ID:
2092

Здравейте, вече пускам няколко сигнала, но тъй като все още няма резултат ще пиша отново: искам да обърна внимание на една шахта на ул. Драгоман 13, която след ремонта на улицата през лятото на 2022 се запушва при всеки дъжд и водата събираща се там се увеличава постоянно като почти достига нивото на магазина ни. Също така при смяната на бетонната настилка с плочките има огромни фуги между плочките и там където свършват плочките и започва бетонната настилка, както и лиспвата на хидрозиолация и резултата е, че при дъжд водата се просмуква и избива в нашия склад, който се намира под земята на съответната улица. Поздрави.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Повреден бобър за смет

Начало
06.12.2022
ID:
2091

Здравейте! Бобърът за смет на улица "Княгиня Евдокия" срещу номер 12 е повреден и от него се стичат отпадъци по тротоара и уличното платно! Моля при възможност да бърде подменен! Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Несвършена работа на Общината

Начало
06.12.2022
ID:
2090

На 21.12.2021 подадох сигнал за пропаднал тротоар . Записан под № 1335. До ден днешен проблемът не е отстранен ,а дори получих съобщение да оценя свършената работа . Днес видях в сайта ,че сигналът който съм подала е със статус приключен. Това означава,че сте свършили работа или да се оправяме сами?!?? Как Общината прави тез ремонти, само на документи ли?

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

наводняване поради задръстена отводнителна тръба в с.Конуш

Начало
06.12.2022
ID:
2089

Съсобственик съм на имот в с.Конуш, общ.Асеновград ул. Стамболийски № 12, с идентификатор 38385.210.296. Отводнителната тръба на уличната канализация , минаваща под улицата имота ми отдавна е задръстена, поради липса на шахта и решетка, и от двете страни на улицата. Това предизвиква постоянен проблем при проливен дъжд, като водата вместо да се оттича тръбата, наводнява моя и съседните два имота.Образуват се огромни езера в дворовете на имотите ни, водата подкопава стените на къщите, търпим щети върху имотите, и е невъзможно те да бъдат ползвани по предназначение. Моля Ви да предприемете необходимото : за неотложно отпушване и прочистване на въпросната задръстена тръба, която минава под уличната настилка,за изграждане на шахти и решетки ,които да предпазват от ново запушване.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
05.12.2022
ID:
2087

От една седмица няма улично осветление

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Отпадъци

Начало
05.12.2022
ID:
2086

Контейнерите се изхвърлят ежедневно, но пространството около тях не се почиства с месеци.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Без осветление

Начало
05.12.2022
ID:
2085

1 седмица ул.Александър 2ри (последните номера) е без осветление. Моля, вземете мерки. Сутрин и вечер деца се прибират и отиват на училище/градина.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Липса на улично осветление

Начало
05.12.2022
ID:
2084

Липса на улично осветление на последните номера на улица Александър втори и улица Средна гора

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Ремонт след ремонт

Начало
03.12.2022
ID:
2081

Здравейте, На скоро ул.Борова беше ремонтирана-тротоари и пътна настилка и няма и седмица тротоарите се оказаха пак разкопани от EVN,пак кал.Няма ли как институциите да си съдействате и ремонтните дейности да се случват наведнъж?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител