В процес 61 Приключени 2547

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Незаконно строителство от съседи

Начало
01.12.2023
ID:
3006

Допълнение към моя жалба с входящ номер 94-И-360 в която съм описал за незаконно построена двуетажна къща на мястото на плевня за нарушаване на отстоянието за струпани дърва и други боклуци на ограда от керпич която е вмое място и направена с мои средства и това води отмиване на керпича от дъждовете и до нейното срутване В последствие беше направен временен навес от талпи и найлон на стената на моя сграда която е на синор (със разрешително от предишните собственици за моята сграда) тоест не се спазват никакви законови разпоредби Считам че жалбата ми ще бъде разгледана и проверена на място и че ще бъда уведомен С Уважение .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Малки кученца, които имат нужда от помощ

Начало
29.11.2023
ID:
3004

Изоставени 8 бр. малки кученца на адреса по-горе. Спешно трябва да бъдат прибрани, малки са и няма да оцелеят там.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасна спирка намираща се пицария “Раш”

Начало
29.11.2023
ID:
3003

Изключително опасна спирка намираща се до пицария “Раш”. Съоръжението за мястото на реклами в самата спирка е изпочупено и в него се намират оголени жици с високо напрежение. Предприемете незабавни действия, за да бъде предотвратен инцидент. Макар и захранването да бъде включвано с нощното осветление на града, това не дава гаранция, че няма да има инциденти. Това не е от днес, нито от вчера! Вече 6 месеца стои по този начин и е въпрос на време, някое любопитно дете да докосне жиците!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
28.11.2023
ID:
3001

По цялата главна улица на с. Патриарх Евтимово липсва улично осветление повече от 3 седмици

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Кастрене на дървета

Начало
28.11.2023
ID:
3000

Във връзка със сигнал номер 2161 от януари месец 2023 год. КОГА ще се окастрят дърветата мина пролетния сезон, мина есенно-зимния , дърветата си стоят и чакат графика на фирмата, който една година неможа да стигне до тук????

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Липсват контейнери на улица Матей Преображенски

Начало
27.11.2023
ID:
2999

Имаше два контейнера до трафопоста на улица Матей Преображенски.От седмица вече ги няма.Най близо има такива на ул,, Христо Ботев ". Контейнерите се ползваха и от живущите на новия квартал Баделема попътно.Моля за поставяне на контейнери на улицата.Очаквам съдействие и отговор.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Бездомно куче

Начало
27.11.2023
ID:
2998

На улица Кавал от известно време обикаля едно бездомно куче и лае постоянно. Потърсих в социалните мрежи, ако някой го търси или иска да се грижи за него, но няма, изоставено е, премръзнало и гладно. Моля, да го приберете в приют.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Съборен знак "STOP"

Начало
26.11.2023
ID:
2996

Съборен пътен знак " STOP"на ул."Язовирска" при завоя на дясно към града.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление в кв.Долни Воден

Начало
25.11.2023
ID:
2995

Нямаме улично осветление от 3,4седмици.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Същият сигнал от преди седмица

Начало
24.11.2023
ID:
2994

На ул. Кавал 30 от миналата седмица няма улично осветление. Вече има подаден сигнал от няколко дни.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител