В процес 186 Приключени 2650

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Опасна детска площадка

Начало
14.04.2024
ID:
3295

Детската площадка е доста опасна, моля да бъде реновирана

Статус:  В процес

Моля за реиновация

Начало
13.04.2024
ID:
3294

Детската площадка е в упаднало състояние, повечето съоръжения са негодни за ползване, моля за реиновация!!!

Статус:  В процес

Възобновяване на парк

Начало
13.04.2024
ID:
3292

Площадката е ужасно занемарена . От сутрин до вечер има хора и много деца , особено вечер има по 20 деца няма къде да играят освен да тичат защотото люлката е за по големи деца счупена , въртележката е изпочупена и при въртене отказва и издава ужасни звуци , пързалката изобщо е няма ... и е много опасна за децата , везната е счупена няма седалка и жлезата и стърчат . Всичко е тревясало никой не коси .. рампата е с огромни дупки който са много опасни , дървения борд е счупен , пейки няма за родителите достатъчно. Молим да бъде възобновена.

Статус:  В процес

Ще премахват чинар и други дървета заради кооперация ж.к Запад бл.102!

Начало
13.04.2024
ID:
3291

Тези хубави дървета като едното е чинар на 30-40год и повече, ще се отрежат заради новата кооперация която ще се строй скоро пред бл.102 ж.к Запад инвеститор е БОБИ РАЧ, молим да се вземат необходимите мерки без премахването на дърветата!!!!!

Статус:  В процес

Проблем с уличното осветление

Начало
12.04.2024
ID:
3290

Здравейте!От 3 седмици уличното осветление в началото на ул.Асен Карастоянов не работи.

Статус:  В процес

Опасна детска площадка

Начало
12.04.2024
ID:
3289

Опасни съоръжения, не могат да се използват безопасно от децата, има неокосени площи

Статус:  В процес

Възобновяване на детска площадка

Начало
12.04.2024
ID:
3288

Площадката е доста стара и опасна за децата, всяко едно съоръжение е счупено и не може да се използва безопасно, няма люлка за по-малките деца, има и неокосени площи

Статус:  В процес

Липсват контейнери и течаща вода в новите гробища

Начало
12.04.2024
ID:
3286

Защо в Новите гробища няма течаща вода ( при наличие на достатъчно чешми, сътворени доброволно от граждани) и няма контейнери за изхвърляне на отпадъци? От нас се изисква да поддържаме гроба на роднините си, но дори при добро желание от моя страна, не мога да го направя, защото липсват условия за това. Как се очаква всички да изхвърлят боклука си в един контейнер в близост до входа на гробищния парк, имайки предвид размерите на парка и броя на гробовете в него? Същото важи и за водата.

Статус:  В процес

Глутница кучета на новите гробища

Начало
12.04.2024
ID:
3285

Из целия гробищен парк на т.нар. Нови гробища до новообразувалата се циганска махала обикалят около 20 бездомни кучета. Всички са големи, злобни кучета- не смятам, че трябва да се чака да стане проблем и някой да бъде нахапан/ изяден, за да се реагира. На гробищата се ходи по лош повод- тези бездомни кучета допринасят за дискомфорта и ужасните преживявания на жалеещите. Има ограда и охрана- ще съм благодарна, ако се реагира бързо, адекватно и за дълго време.

Статус:  В процес

Плащане на такси и задължения

Начало
11.04.2024
ID:
3284

Може ли да бъде включено плащането на задължението за гаражни клетки в системата за плащане ePay.bg.Във фактурата за плащане липсва партиден номер и това прави невъзможна регистрацията в системата.Смятам, че е възможно това, както е с другите плащания на местните данъци и такси.

Статус:  В процес