В процес 38 Приключени 1657

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Ще има ли велоалеи

Начало
11.08.2020
ID:
361

Ще има ли велоалеи в град Асеновград

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Допълнение към сигнал № 347

Начало
05.08.2020
ID:
348

Ако сте загубили пълния текст на моя сигнал може да го прочетете в групата в facebook " За по добър живот в Асеновград" . Не виждам смисъл ограничение от 500 думи. Нахартия само първата половин страница ли ще прочетете?

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Паркомясто

Начало
27.07.2020
ID:
328

Колко струва закупуване на паркомясто за година? И какво е необходимо да направя?

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Ще има ли велоалеи

Начало
27.07.2020
ID:
326

Ще има ли велоалеи Защо велоалеята е толкова скъпа 300 хиляди лева и е толкова е къса Това въпрос от всички граждани на Може да е по дълга и по хубава за тези пари Асеновград

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

РАЗКОПАВАНЕ

Начало
22.07.2020
ID:
312

На 22.07.2020 пред магазина на Месокомбинат Асеновград беше започнато разкопаване на тротоара, прилежащ към магазина. Никой не беше ни сигнализирал. Затруднен е достъпа до нашия обект и не се знае колко време ще е това. Кой извършва разкопаването и защо никой не ни предупреди?

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Въпрос относно евентуално асфалтиране

Начало
20.07.2020
ID:
311

Интересува ме дали е обмисляно евентуално асфалтиране на кръстовището на ул.Оборище с ул.Батенберг и ул. Христо Ботев?П

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Без вода

Начало
12.07.2020
ID:
293

Здравейте, искам да попитам до кога ще продължава безводието в село Червен .И как може на една улица половината къщи да имат вода и да си мият колите.Други да стоим дни без вода .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Приключване на сигнали

Начало
11.07.2020
ID:
290

Здравейте. Моля да отговорите на всички. 1.По кой закон и по кой член от него се обработват сигналите в тази платформа? 2.Как сигнал се третира като приключен само чрез препращане на информацията към виновната институция, която е създала нуждата за сигнала? 3.Общината няма ли интерес тези проблеми да не се случват отново? 4.Изисквате ли срок за отстраняване от институциите и кой проследява изпълнението? 5.Каква е разликата от това аз да се свържа с EVN или ВиК и вие да им препратите сигнала?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Горни Воден

Начало
01.07.2020
ID:
273

Здравейте, въпросът ми е КОГА ще бъде отремонтирана улица "Свети Кирик"? Предполагам сте наясно, че Горни Воден е квартал на Асеновград и е редно Общината да се погрижи за основната улица в квартала.

Статус:  Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

Незаконна постройка

Начало
26.06.2020
ID:
262

За втори път питам Община Асеновград, законна ли е лятната градина на сладкарница Нико ? Кой е разрешил да се изгради лятна градина в предблоковото пространство/ градинката пред блока/ Нееднократно има спрели неправилно автомобили, както на платното за движение така и в задблоковото пространство и на живущите в блока е невъзможно да спрат автомобилите си. И кога Община Асеновград, ще вземе трайно решение за спрените по пътното платно, автомобили?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител