В процес 192 Приключени 2653

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

ПОВРЕДА

Начало
19.08.2023
ID:
2755

На кв. Баделема между блок 14 и 15 няма осветление. Моля, ОБЩИНАТА да вземе мерки и да острани проблема.!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
18.08.2023
ID:
2752

От 1 месец няма улично осветление на кв. Баделема. Не работи лампата точно пред блок 14 и парка, където е най-опасно през нощта. Късно вечер, не можем да се приберем спокойно, понеже е пълна тъмнина и не се знае от кой ъгъл ще изскочи пияница, циганин или куче… Не мога да прикача снимки, понеже съм с айфон и системата не ги приема.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично осветление

Начало
15.08.2023
ID:
2743

Уличното осветление работи, но само през деня.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Подръжка на моста до спортна зала "Асеновец"

Начало
13.08.2023
ID:
2738

Сигнал свързан с моста до спортната зала"Асеновец" От Павлин Костадинов Коцев Здравейте, Към настоящият момент 13.08.2023г моста до спортната зала „Асеновец”е в смущаващ вид – затревен в края с малки храсти, изпочупени лампи . Последните са изпочупени в по-голямата част на улица „Княгиня Евдокия” водеща към него. Тротоара на улицата покрай спортната зала е почти напълно заличен от трева и на практика неизползваем. Моя въпрос е какво се случва? Защо общината не изпълнява едно от основните си задължения - подръжка на градската инфраструктура, в случая мост, осветление и тротоари. Пари ли няма? Капацитет ли няма? Желание ли няма? Града все пак не е само кв. Запад, градинките в центъра и няколко кръгови. Павлин Коцев 13/08/2023г. гр.Асеновград ул."Бойка войвода" 3, ет1, ап1.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неосветена улица

Начало
13.08.2023
ID:
2736

Улицата е неосветена, поради неработещо улично осветление!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо осветление

Начало
09.08.2023
ID:
2727

Уличната лампа гасне и не работи постоянно.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Изгоряла улична лампа.

Начало
01.08.2023
ID:
2699

Уличното осветление до сграда с идентификатор : 44834.27.61.4 намираща се в западната част на с. Лясково в близост до дерето не работи. С молба изгорялата крушка да бъде подменена в кратък срок поради това ,че създава неудобство на живущите! Благодаря

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично осветление

Начало
27.07.2023
ID:
2687

Не работи уличното осветление не светят лампите

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
27.07.2023
ID:
2686

Вече няколко дни осветлението в долната част на кв"Горни Воден" не свети.Моля за действия за възстановяване на захранването час по-скоро!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Уличното осветление се включва късно

Начало
26.07.2023
ID:
2681

Уличното осветление на Атанас Маринов и част от Иван Вазов се включва след 22:00 ч, много е неудобно защото нищо не се вижда вечер след като се прибираме втора смяна. Моля да се промени в 21ч

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител