В процес 115 Приключени 2610

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Засаждане на дървета

Начало
24.07.2021
ID:
1016

Цялата отсечка от старите гробища до разклона за Козаново може да се засадят дървета мястото между двете пътни платна,защото няма една сянка ,а ще поемат и мръсотията от ужасния трафик.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Детска площатка

Начало
18.07.2021
ID:
1000

Здравейте от името на целия квартал Изток моля управата на град Асеновград да се погрижи за нашите дечица докато се строят безразборно детски площадки в квартал запад които вече се разпадат и въобще не се поддържан ние в квартал Изток и то не само имаме една единствена разпаднала се и опасна детска площадка до новата църква . Та нека оправляващтите да обърнат малко внимание на нашите дечица не винаги можем да пътуваме до квартал запад или да си позволяваме да ходим в Пловдив

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Детска площадка Баделема

Начало
17.07.2021
ID:
995

Здравейте, Детската площадка на Баделема е доста малка, а за квартала децата са много. На площадката има само една пързалка и 2 люшки. Бихте ли могли да направите площадка с повече съоражения за децата, (например както в Кв.Запад, а там са площадка до площадка, а тук имаме само 1 и то с малко неща на нея).

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Публикуване на ОУП

Начало
13.07.2021
ID:
977

Считам за необходимо одобреният ОУП на гр.Асеновград да бъде публикуван на сайта на Община Асеновград и то във формат позволяващ идентифицирането на всеки от имотите предмет на плана.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Ремонт на детски площадки

Начало
06.07.2021
ID:
949

Защо площадката на улица Тутракан 12 не се ремонтира, след като идваха два пъти да се описва, снима, при положение, че в кваетала има много деца. Площадката е голвма и може да се обособи и за малки и за големи деца.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Маркиране посоки на движение в кръгово кръстовище

Начало
20.05.2021
ID:
834

Мисля, че ще е добре да бъдат маркирани посоките на движение за всяка от лентите при влизане в кръговото движение. Недоразумения и предпоставки за ПТП стават особено при влизане откъм моста на пазара и излизане в посока БББ.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Ново улично осветление

Начало
08.05.2021
ID:
813

На улицата има стълб и тъй като е тъмно, желаем да ни бъде включена улична лампа. Молим за съдействие!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

За кошчета за фасове

Начало
07.04.2021
ID:
755

Около кошовете за боклук има много фасове, които чистачките изобщо не събират. Вероятно ще бъде по-чисто чисто, ако се монтират метални кошчета за фасове.

Статус:  Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

Подобряване безопастността на движение по улица Иван Вазов

Начало
21.03.2021
ID:
718

Здравейте, Улица Иван Вазов е свързващата пътна артерия на Индустриалната зорна на Асеновград с останалата част на града. Също така , успоредно на нея сме намират четирите улици, Атанас Маринов, Костадин Балтова, Сава Катрафилов и Кочо Честименски. Всички те, както и Иван Вазов оформят жилищен квартал. За наше щасти , жителите на този “квартал” се радваме на много деца, които играят по тези улици. Ако мога да се изразя така, квартала е много жив. В същото време ул. Иван Вазов е много натоварена откъм автомобилен трафик, най- вече свързан с пункта за изкупуване на вторични суровини и автосервиз. Автомобилите карат бързо, затова нашето предложение е да се поставят легнали полицаи и сигнално осветление , за да се намали скоростта, както и знаци за играещи деца!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Незавършени ремонтни дейности

Начало
05.03.2021
ID:
690

Здравейте , преди около 3 седмици пред къщата ни имаше спукани ВиК тръби , съответно тръбите бяха ремонтирани , а тротоара оставен в безобразно състояние и така седи от тогава и по нищо не личи , че ще бъде възстановен до състоянието в което е бил преди “ ремонта “

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител