В процес 94 Приключени 2818

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

ВиК

Начало
04.06.2024
ID:
3444

Моля ви за обратна информация коя фирма е изпълнила водопровода в града, какви наказателни санкции ще понесе и във какви срокове ? 7 пъти за 10 дни спира водата за почти цял ден недопустимо е моля Община Асеновград и правилните органи да си свършат работата по контрол на качеството и да не се допуска спирането на водата в летен период !

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Изкъртен знак на улица "Асенова крепост"

Начало
04.06.2024
ID:
3443

Здравейте! На улица "Асенова крепост" до №37 имаше поставен знак за път без изход. Преди няколко години някой го откърти и хвърли в реката. След като го извадих и подадох сигнал много бързо беше възстановен от общината. В момента виждам, че отново е изкъртен, но някой съвестен съгражданин го е захванал за близкото дърво. Сигнализирам, с молба да го възстановите. Ясно си личи на кое място е бил на тротоара.

Статус:  В процес

Промяна на кандидатстване в детски градини/ясли

Начало
04.06.2024
ID:
3442

Поради неяснотата в обработката на данните, и това как и от къде получаваме ,и колко точки имаме, моето предложение е за влагане на средства в онлайн система за кандидатстване за детски градини и ясли в община Асеновград. Така ще се намали корупцията, всеки родител ще има ясна представа колко точки има. В сегашния списък за приети деца в първа група на ДГ ''Зорница''от 03.06.2024г дори не са изнесени входящите номера на децата ! Списъка е изключително изненадващ от 33 деца вписани в яслената група ,само 13 са се класирали като 3 от тях са на родители работещи или в същата градина или в сферата на образованието .Деца, които редовно са посещавали яслата на същата детска градина,които са с двама работещи родители и са на същата улица или съседна улица на която е детското заведение- не са!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Кастрене на дървета

Начало
03.06.2024
ID:
3438

Моля да бъдат подкастрени дърветата от отбелязания адрес. Засенчват къщата на ул. “Карлък”1, което води до изключително неудобство за живущите. Короните на дърветата са страшно буйни и изключително високи. Моля да бъдат намалени и оформени, така че да не възпрепятстват влизането на слънчева светлина в домовете.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасна пътна отсечка

Начало
03.06.2024
ID:
3437

Здравейте, кръстовището на главния път за с. Бачково (изхода на града) и отбивката за село Лясково (за Асеновата крепост) е изключително опасно за автомобили и пешеходци. Поради силно намалената видимост от скалите на местност Метоха и излизащите от града коли с несъобразена скорост, има висока предпоставка за ПТП, както с включващите се към главния път автомобили, така и с пресичащите на пешеходната пътека. Бихте ли обмислили начин за намаляване на скоростта в участъка, особено за колите излизащи от града, с цел безопасност.

Статус:  В процес

Кратер на “новоположения асфалт”

Начало
03.06.2024
ID:
3436

Огромна дупка на средата на пътното платно, образувала се след ВиК авария. Новополеният асфалт е вече опасен не само за колите, но и за преминаващите пешеходци, особено вечер, когато улицата е потънала в тъма. Моля, вземете своевременни мерки!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Полу-разрушена къща

Начало
03.06.2024
ID:
3435

Полу-разрушена\срутена къща създава потенциална опасност от години наред за пешеходци коли и животни. За къщата има подадени множество сигнали в общината.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Полу-разрушена къща

Начало
03.06.2024
ID:
3434

Полу-разрушена\срутена къща създава потенциална опасност от години наред за пешеходци коли и животни. За къщата има подадени множество сигнали в общината.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Окветление

Начало
02.06.2024
ID:
3433

На 15.03 подадох сигнал с номер 3223 за осветлението на ул Книжна фабрика 13. До момента няма никакъв отговор и реакция от страна на общината. Подавам втори сигнал и очаквам бързи действия за решаване на проблема.

Статус:  В процес

Незаконно строителство

Начало
02.06.2024
ID:
3432

Има установено незаконно строителство в парцел на който индентификатора ще приложа в снимка по долу . Незаконното строителство е установено от почти две години и до ностоящия момент община Асеновград и кмета на Асеновград не са предприели никакви действия по премахването им ! Въпроса ми е кога и каква ще се предприеме за премахване на тези строежи и защо законовият срок за премахване не е спазен от община Асеновград и кмета на община Асеновград ?

Статус:  В процес