В процес 108 Приключени 2601

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Събиране на едрогабаритни отпадъци

Начало
17.03.2024
ID:
3228

Здравейте! Ще има ли скоро акция от общината за събиране на едрогабаритни битови отпадъци и ако да, кога?

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Опасен контейнер

Начало
15.03.2024
ID:
3221

Така поставен, без колело и на наклон, върху пътното платно, контейнерът е опасен за преминаващите коли и пешеходци. Моля, направете нужното фирмата изпълнител да обезопаси контейнера.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Възпитание в хигиенни навици

Начало
14.03.2024
ID:
3218

До входа на училището има постройка ,която някога е била хранителен павилион .В момента е безстопанствета и се използва за хвърляне на боклуци и като нужник .

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Труп на котка на пътя

Начало
12.03.2024
ID:
3216

На изхода в посока Пловдив след последната бензиностанция на самия път вдясно има труп на котка.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Достъп до библиотеката за родител с детска количка

Начало
12.03.2024
ID:
3215

Няма достъп до градската библиотека, ако си родител с детска количка. Нямаш възможност да се качиш нито от общината, нито от улица Раковска. Моля, нека да се вземе под внимание и да се поставят релси за количка.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Преобърнат контейнер за битови отпадъци

Начало
12.03.2024
ID:
3213

Контейнерът е с липсващо колело, обърнат настрани и с разпилян боклук наоколо. От понеделник 12. 03. рано сутринта е в това състояние. Моля от общината да вземете мерки и да задължите фирмата изпълнител да постави изправен контейнер и да почисти района.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Пълно безумие и безхаберие!!!

Начало
11.03.2024
ID:
3212

От един месец на това място се прави ремонт на апартамента посочен на една от снимките в червен цвят. Контейнерите им за отпадъците се поставят от камиона точно под прозорците като минават през парка и тревната площ пред блока. Цялата е изровена и в момента, както е видно от снимките прилича на окопи на бойно поле. Кал, мръсотия и прахоляк трябва да търпим, заради това че някой е решил да му е по- лесно и да разруши прекрасния ни парк. Моля да бъде глобен собственика на апартамента, както и фирмата предоставила контейнера, за разрушаване на общинска собственост и да им бъде забранено повече да минават прези да поставят контейнерите за отпадъци в тревните площи пред блока, а на циментовите площи, които се намират на 2 метра по-встрани!!! Тревата е изровена на дълбоко и

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Незаконно сметище

Начало
09.03.2024
ID:
3208

Здравейте искам да подам сигнал за незаконно сметище което възпрепятства достъпа до моя парцел.Мястото се намира в индустриалната зона след жп прелеза в дясно преди техно монтаж.Моля за незабавно почистване на боклуците които от ден на ден стават все повече и повече а плащаме такса смет и данъци редовно.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Незаконно сметище

Начало
09.03.2024
ID:
3207

Здравейте искам да подам сигнал за незаконно сметище което възпрепятства достъпа до моя парцел.Мястото се намира в индустриалната зона след жп прелеза в дясно преди техно монтаж.Моля за незабавно почистване на боклуците които от ден на ден стават все повече и повече а плащаме такса смет и данъци редовно.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Повреда

Начало
02.03.2024
ID:
3199

Моля, да се вземат възможно най-бързо за взимане на мерки за остраняване на проблема, защото от лампата се чуват мигащи искри!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител