В процес 44 Приключени 1506

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Вик авария

Начало
28.02.2022
ID:
1478

Добър вечер! Подала съм 2 сигнала за В и К авария още петък. Днес все още реакция от тях НЯМА! Улицата е "Илинден" 48 - Асеновград. ☹️ Не знам дали е възможна Вашата намеса. Тази вода НИЕ я плащаме. Да не говорим за разхищението на този природен ресурс...

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Теч от ВиК тръба на улично платно

Начало
31.01.2022
ID:
1413

Здравйте! От около седмица на кръстовището на ул."Княгия Евдокия" и ул."Костур" има теч от ВиК тръба! Моля да вземете съответните мерки! Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Запушена шакта

Начало
18.12.2021
ID:
1328

Запулена отводдндителна шахта. При всеки дъжд или сняг улицата се пълни с вода, едната шахта не работи, а другата е запушена. Водата не се отича и стой със седмица разнася се от колите. Моля да се съзирате, защото улицата прелича на река. Прилагам снимки направени от днес

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Теч на фекални води

Начало
08.11.2021
ID:
1247

Здравейте, подадох сигнал, след който нямаше никакъв резултат. Съседът си мие всяка вечер изпражненията от огромното куче и водата си тече отново по цялата улица. Пред нашата къща Отон Иванов 90 и отсреща Отон Иванов 34 стоят фекалните води, които трябва да са в канализацията на съседа. Не взимате под внимание сигналът ми, ще подам жалба в общината, ако трябва и при кмета ще отида.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Вик авария

Начало
27.10.2021
ID:
1228

От доста време тече вода на улица Книжна фабрика където е цеха за банички.Толкова никой ли не може да види и да сигнализира?

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Теч на вода

Начало
23.10.2021
ID:
1223

Теч на вода по найлонов ръкав, излизащ от ул. Отон Иванов 94, излиза на шосето, мирише много лошо, събира се пред Отон Иванов 90 и 33, поради липса на отводняваща шахта. Търсим съдействие!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Постоянно течаща вода по ул.Свети Кирик и ул.Горноводенско шосе

Начало
11.08.2021
ID:
1061

Всекидневно и постоянно по улица Свети Кирик и улица Горноводенско шосе (около хотел Чифлика и Домът за стари хора) тече някаква вода по пътното платно! Това е постоянно, без да спира. Моля някой от отдел Екология да провери случая и защо тази вода се изпуска на пътното платно, денонощно! Не е редно да тече там, разбива пътната настилка! Зимно време дори замръзваше и създаваше проблеми за движението! Водата тече от много време и никой не взима мерки, за да реши проблема! Моля общината да задейства компетентните органи и да се реши веднъж за винаги това недоразумение!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Не можем да разрешим проблема със запушване тръбата с обратната вода в блока

Начало
09.08.2021
ID:
1053

От много години шахтата в избеното помещение избива с обратни води, вика се почистващ камион и след 6 месеца същото се повтаря.Не ползвам избата,защото е невъзможно,развъдиха се хлебарки.Какво може да се направи друго,разбрах,че наклона на тръбата бил обратен.Събираме се входа на събрание и нищо не се решава,може би фирма би могла да оправи проблема, но и пари не искат да дават.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Спукана траба на отпадни води

Начало
13.07.2021
ID:
976

Спукана траба под стълбите на ул Отон Иванов 24 към ул. Гонда вода.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Теч на обратна вода от един месец

Начало
11.07.2021
ID:
971

От един месец теч на фекални води от ул. "Отон Иванов" 20 по ул. "Панаайот Сребров" достига до ул. "Христо Ботев" . Този теч тормози жителите на цял асеновградски квартал. ВиК не предприема мерки за отстраняването му. Замаскирането на проблема от тяхна страна не помага. Трябва ли в града да плъзнат страшни инфекциозни болести?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител