В процес 34 Приключени 1645

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Опасен стълб за улично осветление

Начало
06.09.2020
ID:
406

Липсващ капак на уличен стълб, достъпни кабели с високо напрежение.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасно табло

Начало
03.07.2020
ID:
277

Опасно за живота ел. табло "заключено" с камък :)

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител