В процес 34 Приключени 1645

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Поставяне на знак В23 "Забранено е завиването в обратна посока"

Начало
14.04.2022
ID:
1559

МПС-тата, които завиват от бул. България към кв. Запад на "Зелена стрелка" биват блокирани от МПС завиващо в обратна посока и в пиковите часове настава дълга опашка от коли. Предлагам на съответното кръстовище в крайна лява лента да се постави знак В23 "Забранено е завиването в обратна посока". Желаещите да завиват в обратна посока могат да го направят 100 м по-напред на бул. България на кръговото кръстовище за Околовръстното.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

пребоядисване на пежеходни пътеки

Начало
17.03.2022
ID:
1506

Здравейте, с писмо от 07.02.2020 г ме информирате, че пъшеходните пътеки по опренсяванена маркировката на територията на гр. Асеновград ще се извърши след сключване на догоовр с фирма - изпълнител за хоризонтална маркировак. По - специалното моето питане, касаеше маркировакта на бул. Цар Иван Асен II около хранителен магазин БББ. ДО ТОЗИ МОМЕНТ ТАКОВА ОПРЕСНЯВАНЕ НЯМА НА ТАЗИ ТЕРИТОРИЯ, А МИНАХА ВЕЧЕ 2 ГОДНИ, видно от приложеното от мен писмо. В тази връзка, какво сте предприели и докога ще чакаме да сключите договор с фирма - изпълнител. Таня Витанова

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Нередност

Начало
30.11.2021
ID:
1300

Точно пред нашия вход, има една табела която указва посоката към Садово, Поповица, Кърджали тя се държи на половината си болтове и е въпрос да падне защото е доста голяма и тежка.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Паднал знак

Начало
18.11.2021
ID:
1278

Паднал знак стоп на кръстовището между Капитан Андреев и Княз Александър Батенберг

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Указателна табела на ул. Иван Вазов

Начало
02.08.2021
ID:
1036

Във връзка с подадено от мен предложение за поставяне на легнал полицай и указателна табела за играещи деца, както и последващото поставяне на такава искам да сигнализирам, че последната не е поставена коректно. Табелата е поставена в началото на ул. Иван Вазов, където няма жилещен квартал и няма видимост към нея. Предложението на целия ни жилещен квартал е да се примести непосредствено преди ул. Сава Катрафилов на видимо мястно, както и знак оказващ максимална скорост от 30 км/ч. Все още настояваме за поставяне на поне два легнали полицая преди ул. Сава Катрафилов и след ул. Кочо Честименски.

Статус:  Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

Негоден пътен знак

Начало
03.06.2021
ID:
867

Масово неспазване на знака поради намалената му забележимост.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

премахнати пътни знаци, забраняващи движение надясно

Начало
31.05.2021
ID:
855

Моля да се сложат наново премахнатите пътни знаци, забраняващи продължаване движението надясно от ул.ЧЕРВЕНА СКАЛА и ул. СТАНИМАКА към ул.Георги Данчов. Последната улица е еднопосочна и колите идват отгоре без да имат видимост заради завоя, което е много опасно. Хора, които не са от квартала и от града, идвайки от другите две улици не предполагат , че се превръщат в евентуални жертви... Моля да се вземат нужните мерки , докато не е се е случило най-лошото!!!!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Изтрита пешеходна пътека

Начало
06.04.2021
ID:
748

Пешеходната пътека между двата цветарски магазина преди кръговото движение е изцяло изтрита.Ежедневно сме свидетели на опасност от ПТП,поради това 4е шофйорите не виждат пътеката а пешеходците си знаят 4е тя съществува

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Разрушаване на общинска собственост

Начало
13.11.2020
ID:
498

Премахване на плочки сложени преди 1 година

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

излишен знак

Начало
23.09.2020
ID:
430

след полагане на ел. кабел знака за околовръстен път остана излишен .

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител