В процес 34 Приключени 1645

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Опасна дупка

Начало
06.07.2022
ID:
1718

Опасна дупка на тротоара, която възпрепятства преминаването. С детска количка е НЕВЪЗМОЖНО да се мине. Налага се да слизаме на пътното платно, от където минават ППС с висока скорост.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Опасна - повредена шахта

Начало
05.07.2022
ID:
1716

Шахтата беше ремонтирана наскоро. Очевидно ремонтът не е бил качествен - сега е изключително опасна.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Опасна дупка на улица

Начало
23.06.2022
ID:
1686

На посочената от мен ул.Беломорие 2 има огромна дупка,която затруднява и без друго трудното преминаване по улицата. Дупката е повече от 6 м.,впоследствие на дъждовете се разраства и преминаването през нея вече е почти невъзможно. Доста често сметосъбиращата фирма не идва нагоре до ул.Родопско лале ,поради невъзможност от преминаване,

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Повредена шахта и улица

Начало
31.05.2022
ID:
1639

Шахтата и бордюрите са разбити, видно от снимките. Молим за съдействие.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Липсваща шахта пред жилище.

Начало
07.04.2022
ID:
1546

Здравейте, При прибирането си от работа около 19:30ч. забелязах, че шахтата пред вкъщи ул."Солунска"8 е изчезнала.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Дупки на пътя Новаконо -Искра

Начало
05.04.2022
ID:
1537

Здравейте,пиша Ви по повод пътя Новаково -Искра ,има една отсечка около 700 метра ,която е дупка да дупка .Моля за да асфалтира- И другият проблем е отбивката за Искра ,няма отбиващи ленти! Завиващите на ляво трябва да спрат движението след себе си да изчакат идващите насреща коли и тогава да завият! Не забравяйте ,че това е пътя за Маказа.През лятото пътя е доста натоварен! Благодаря Ви предварително!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Реагирайте преди да пострада някой

Начало
25.03.2022
ID:
1519

Опасна шахта

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Множество улични дупки на ул."Княгиня Евдокия" от №1 до №15.

Начало
21.03.2022
ID:
1510

Здравейте! На ул."Княгиня Евдокия" от №1 до №15, в разстояние от около 60-70 метра са се отворили множество улични дупки с доста голям размер! Изпращам Ви само четири от тях, защото не мога да приложа повече снимки за един сигнал. Дупките в този участък са поне 10. Моля при извървшване на ремонтни дейности по уличните платна, да бъдат запълнени с цел безопастност на движението и осуетяване разширяването на обема им. Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Папка " В процес"

Начало
21.02.2022
ID:
1468

15.01.2022 изпратих сигнал 1385. И днес, както всеки ден виждам че си стои в папката „В процес” и отлежава. Името е много точно - ПРОЦЕСА продължава: - Дупката триизмерно прогресира; Пукнатините по къщата също; - Основите на камбанарията на църквата „Св. Василий Велики” прогресиращо се ронят. Не че съм имал някакви илюзии: току ще видя – ХА! ДУПКАТА Я НЯМА и ШАХТАТА на ул. 6ти Януари” Е ОПРАВЕНА и ПОТОКА КОЛИ по улицата е намалял. Убеждавам се, че в тази държава, в списъка на вечните неща, са и неспазването на знаците, дупките по улиците и пътищата, както и данъците, които чинно си плащаме. След 3 седмици пускам жалба до кмета, после остават телевизиите.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасна улична дупка на ул.”Васил Левски”

Начало
08.02.2022
ID:
1448

Здравейте, На 01.02.22 подадох сигнал относно отворила се опасна дупка на ул.”Васил Левски” до магазин jysk. За мое голямо разочарование сутринта видях, че след цели 8 дни дупката не само, че все още не е ремонтирана, а и се е разширила и е по-дълбока. Разбирам, че общината може да няма средства, но това е централна улица с изключително натоварено движение. За съжаление, сутрин рано и вечер късно няма и достатъчно добра видимост, за да се избягват подобни дупки. Моля да се предприемат действия по ремонтиране на участъка, преди да се е случило ПТП или нещо по-лошо. Надявам се този път да обърнете внимание на сигнала ми и да бъдат предприети коригиращи действия. Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител