В процес 193 Приключени 2657

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

ОПАСНА ДЕТСКА НАСТИЛКА

Начало
10.04.2024
ID:
3281

Пускам сигнал за поредна опасна детска площадка. Става въпрос за настилката която се намира на детската площадка зад Пожарната. Настилката е повдигната от дъждовете и пясъка и децата се спъват в нея. Моля да бъдат взети необходимите мерки за обезопасяването на настилката, за да може децата да играя безопасно и без ние родителите да се притесняваме дали някое ще падне и ще си счупи главата. Моля отговарящите за детските площадки да бъдат по отговорни и да обходят и обезопасят детските площадки в града. Това вече трябваше да сте го направили! С Уважение!

Статус:  В процес

Опасна детска площадка-център сабас

Начало
09.04.2024
ID:
3276

Липсваща летва на детската пързалка,надигнати плочки на подовата настилка,представляващи опасна среда за прохождащи деца! Пясъчник също изпочупен!

Статус:  В процес

Опасна люлка

Начало
07.04.2024
ID:
3273

Основата на люлката е излязла от единия край и се клати дори и при леко люлеене

Статус:  В процес

СПЕШНО! ОПАСНА ПЪРЗАЛКА

Начало
05.04.2024
ID:
3269

СПЕШНО! Опасна детска пързалка, която се намира в детската площадка на ул. Гоце Делчев Моля да бъдат взети необходимите мерки за обезопасяването на съоръжението ( детската пързалка) . Копирано от група. "Родители внимавайте с тази пързалка на ул.Гоце Делчев .Ламарината е започнала да се отваря и има опасност от нарязване ." П.п Моля лицето което отговарят за детските площадки в град Асеновград, да обходи и да види в какво състояние са и да вземе необходимите мерки за обезопасяването им. Както и молим за строг контрол върху вандалите разрушаващи детските площадки и не само, не може ние които пазим да страдаме заради хора които не са наказани по някакъв законен начин, при положение че унищожават общинска собственост. И при положение, че нарушават куп закони. С уважение!

Статус:  В процес

Опасна детска площадка

Начало
04.04.2024
ID:
3266

Здравейте! Пускам сигнал за поредна опасна детска площадка, която се намира на центъра до читалище Родолюбие. Липсва дъска на пързалката ( ще приложа снимки) и е опасно за децата може да пропадне някое детско краче и да стане на инцидент. Също така има големи разстояния между стъпалата на пързалката на която има липсваща дъска. Моля да бъдат взети необходимите мерки за обезопасяването на съоръжението.

Статус:  В процес

Опасна детска площадка

Начало
01.04.2024
ID:
3257

Пускам сигнал за опасно детско съоръжение ( детска пързалка) което се намира в детската площадка до заведение " Лятно кино ". Стълбите на пързалката са изгнили и липсва една, не знам счупена ли е или е пропаднала при опит да се качи някое дете. Моля да бъдат взети необходимите мерки от отговарящи за подръжката на детската площадка. Ключалките и кошчета са за смяна. С уважение: Един буден гражданин

Статус:  В процес

Опасни детски площадки

Начало
06.03.2024
ID:
3206

За пореден път искам да подам сигнал за опасна детска площадка в кв Баба Тонка. Площадката няма вратички, всички деца тичат по улицата. Ще чакате да стане инцидент за да сложите вратички ли? На детската площадка на лятното кино стъпалата на катерушката са изгнили. Много моля да ги смените.

Статус:  В процес

Опасна детска площадка

Начало
04.03.2024
ID:
3202

Здравейте! Моля да бъдат взети необходимите мерки за обезопасяването на детската площадка, която се намира зад Храм "Свети Иван Рилски", ул. Баба Тонка. Децата всеки път се разминават на косъм, въпрос навреме е да стане инцидент. -Пясъчника ( има липсващи дъски и от там стърчат големи пирони). -от едната страна няма врата. -новото съоражение с пързалката на което има и въжен мост ,от едната страна се е скъсало въжето и е опасно за децата. - Вътре в самата площадка има шахта ( ще приложа снимки) която също е опасна за децата, не е обезопасена има дупки около нея и може да се спъне някое дете дори и възрастен човек и да стане инцидент. Моля за бърза реакция от страна на собственика на детската площадка а именно Община Асеновград. Нека да избегнем бъдещи инциденти. С ува

Статус:  В процес

Опасна детска площадка

Начало
04.03.2024
ID:
3201

Здравейте! Моля да бъдат взети необходимите мерки за обезопасяването на детската площадка, която се намира зад Храм "Свети Иван Рилски", ул. Баба Тонка. Децата всеки път се разминават на косъм, въпрос навреме е да стане инцидент. -Пясъчника ( има липсващи дъски и от там стърчат големи пирони). -от едната страна няма врата. -новото съоражение с пързалката на което има и въжен мост ,от едната страна се е скъсало въжето и е опасно за децата. - Вътре в самата площадка има шахта ( ще приложа снимки) която също е опасна за децата, не е обезопасена има дупки около нея и може да се спъне някое дете дори и възрастен човек и да стане инцидент. Моля за бърза реакция от страна на собственика на детската площадка а именно Община Асеновград. Нека да избегнем бъдещи инциденти. С ува

Статус:  В процес

опасна детска площадка

Начало
14.02.2024
ID:
3163

Браво че обновихте детската площадка в кв. Баба Тонка. Всичко е много хубаво, но защо не поставихте вратички на площадката. Плоащдката е пълна с деца на всякаква възраст. Децата тичат навсякъде, постоянно излизат на пътя и могат да бъдат ударени от някой автомобил. Много моля спешно да поставите вратички на детската площадка.

Статус:  В процес