В процес 33 Приключени 1656

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Не работещо улично осветление

Начало
10.11.2022
ID:
2028

сигнал за не работещо улично осветление на ул. "Драгоман"

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
09.11.2022
ID:
2024

На 15.02.2022г подадох сигнал за неработещо улично осветление на бул. "България" преди и след бензиностанция ШЕЛ. На 18.04.22 съм уведомена, че проблемът е отстранен. Проблемът не е отстраненвече 9 месеца. Подавам втори сигнал за неработещото осветление в района на бензиностанция ШЕЛ. Моля отговарящите за това лица да се заемат с разрешаването на казуса.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
08.11.2022
ID:
2021

Не работи уличното осветление на ул.Спортист между номера 64 и 66.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

липса на улично осветление

Начало
07.11.2022
ID:
2017

Здравейте, на моста на пазара липсва улично осветление. Това е място, през което минават и ученици които се връщат от втора смяна от Пловдив.Моля за действия.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Улично осветление и безстопанствени кучета

Начало
07.11.2022
ID:
2015

Здравейте! Всяка делнична сутрин в 6:00 часа минавам по моста между новия и стария пазар. Детето ми отива на училище в Пловдив и го придружавам, заради страха от кучетата. От една седмица моста е абсолютно тъмен, в комплект с кучетата е "страхотно". Прилагам снимки.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично осветление

Начало
29.10.2022
ID:
1989

Здравейте, живея на улица Любен Каравелов 2, точно пред къщата има стълб, който трябва да осветява тази натоварена улица. Проблем 1- осветителното тяло се намира е центъра на короната на дърво, с което в голяма степен се ограничава разпространението на светлината. Проблем 2- осветителното тяло не работи правилно, свети 20-30 секунди след което спира за 1-2 минути. Проблемът не е от скоро, може би 5 години вече, никой не е предприел действия по този важен въпрос. Аз съм с 2 малки деца и през тъмната част на денонощието ми е трудно дори да си отключа входната врата. Ще ви помоля да обърнете внимание на този наболял проблем, защото не е нормално толкова години никой да не обърне внимание на осветлението по тази натоварена улица, водеща към болница, училища и детски градини.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Осветление

Начало
28.10.2022
ID:
1988

Висяща на кабели лампа.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично куче

Начало
24.10.2022
ID:
1982

До задните врати на входове А,Б и В осветлението не работи. Работи само до задния изход на вход Г.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

ОСВЕТЛЕНИЕТО НЕ РАБОТИ!!!

Начало
24.10.2022
ID:
1981

Уличното осветление на кв.Баделема вече от месец не работи !

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо осветление

Начало
13.10.2022
ID:
1968

Уличните лампи не работят от доста време!

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител