В процес 50 Приключени 1312

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Беседка

Начало
23.06.2021
ID:
919

Беседката до блок 108кв."Запад" се е превърнала в място за събиране на младежи от тинейджърска възраст , които употребяват алкохол цигари и марихуана. Събиранията се случват ежедневно и са до късно през ноща съпроводени със слушане на силна музика . Не се спазват и законовите часове по наредбите за шума. Регулярно има и крещене и викане . Събиранията започват от обяд. Моля да се обмисли преместването или премахването на беседката в по отдалечен от жилищата на околните район или да се вземат мерки тормоза да приключи.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Незаконни маси и столове

Начало
25.05.2021
ID:
837

Всеки ден продавачката от магазин за официални тоалети на бул. "България" 20 изважда на тротоара метална маса и няколко метални стола. Тротоарите са общинска собственост и мястото е обособена зона за преминаване на пешеходци. Гледката там с наслаганите маси и столове и съответно събирането на всякакви хора насядали по тези незаконно поставени столове в една от централните части на града е нелицеприятна и незаконосъобразна. Моля да извършите проверка и да вземете необходимите мерки!

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Разпространение на наркотици в общински имот?

Начало
02.05.2021
ID:
798

Защо се продават наркотици в общински имот и защо сте дали този имот на наркодилъри? Как да сме спокойни за внуците и децата си с тези мутри в квартала? Това е скандално! https://trafficnews.bg/krimi/momchil-milev-centrum-crew-e-arestuvaniiat-mnogo-marihuana-209376/

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Относно убийствата в Асвновградския приют

Начало
19.01.2021
ID:
603

Искаме разследване и прилагане на закона върху хората убили по брутален начин кучетата в прюта в Асеновград!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Относно искане за поставяне на анти-паркинг елементи

Начало
06.12.2020
ID:
530

Относно подаден сигнал N: 89/12,03,2020г. за монтиране на колчета против паркиране на адрес ул."Т. Каблешков " 3 в Асеновград. До сега не са взети нужните мерки като нарушенията от страна на зъболекаря Калинов продължават най-нагло. Отворът на бившето дърво беше се превърнал в кошче на техните пациенти .С цел да не се разнасят зарази и да се спрат нарушаването на тротоара поставих колче и зациментирах дупката и я обезопасих с лента. Но на другия ден Валя Калинова най-нагло изрита лентата и се опита да бутне и колчето. Разполагам с видео запис на хулиганската постъпка. Моля отново да разгледате сигнала за да бъде поставен такъв елемент законно. Поздрави

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Разрушава се в кв.Запад блок 1 (КЦМ)

Начало
13.11.2020
ID:
499

Комшия който няма гараж и няма нищо на този паркинг разрушава площадка с багер. Моля обърнете внимание и предприемете мерки с който да се спре разрушението на този паркинг. Човека желае и по всячески начин се опитва да си паркира колата пред терасата си. Пречи на хората който имат гаражи да паркират колите си.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал

Начало
20.09.2020
ID:
428

С копие до: Община Асеновград РУ Асеновград –МВР РЗИ - Пловдив Дирекция "Инспекция по труда”- Пловдив" ТД на НАП - Пловдив СИГНАЛ от жители на ул.”Гоце Делчев” и ул. „Свобода”-гр. Асеновград Пишем ви, за да сигнализираме за шума, който се вдига от хранителния магазин на ул.” Свобода” №2 на п

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неспазване на наредбата за тишина поради новострояща се сграда

Начало
17.08.2020
ID:
373

Пиша Ви по сигнал №369, като цитирам текста в точка 19 от наредбата. "19. извършването на дейности от битов и стопански характер в жилищните сгради и в близост до тях, с които се нарушава спокойствието на живущите, между 14.00 и 16.00 часа и между 22.00 и 8.00 часа в делничните дни и между 14.00 и 16.00 часа и между 21.00 и 9.00 часа в празничните и почивните дни, с изключение на дейностите по организирано събиране и извозване на битови отпадъци;" Извинете, но сторителството спада към "дейности от битов и стопански характер"

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Силна музика, викане по микрофон

Начало
14.08.2020
ID:
370

Шумни събирания с музика до 1-2 часа през нощта. Викане, пеене на микрофони, пиянски сбирки отвън.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неспазване на наредбата за тишина поради новострояща се сграда

Начало
14.08.2020
ID:
369

На посочения адрес се извършва строеж, като строителните дейности стартират в 06:00 всяка сутрин. Понякога в почвните дни и по-късно. Подадох сигнал на телефон 112, при което се свързаха с мен от полиция Асеновград. Дежурният ми обясни че наредбата за спазване на тишина е с обхват 22:00 - 06:00 и че няма какво да направят. В точка 19 на "НАРЕДБА за опазване и поддържане на обществения ред, чистотата, строителството и околната среда на територията на Община Асеновград" е записано, че спазването на тишина е между 22.00 и 8.00 в делнични дни. Моля за съдействие.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител