В процес 115 Приключени 2610

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Неработещ Светотофар

Начало
13.07.2023
ID:
2629

Обръщам се към вас с молбата да направите проверка на светофарната уредба на кръстовището на бул.България,защото застрашава живота на хората. Водачите изпитват затруднения,защото свети за секудни и преминаването за това кратко време е доста трудно!Трудноподвижни хора и майки с колички като пешеходци как да преминат безопасно за толкова малко време? Апелирам за действия и желая обратна връзка!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Светофара не се вижда

Начало
21.06.2023
ID:
2559

От години е на този принцип вижте снимката!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Светофара на зъбчето не работи от вчера

Начало
06.06.2023
ID:
2506

Светофара на зъбчето не работи от вчера

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Светофарна уредба

Начало
05.06.2023
ID:
2505

Стрелката за ляв завой към квартал ,,Запад" не работи ! Светлиния сигнал за десен завой от квартала към центъра също е обърква защото свети зелена стрелка ,оранжево и пак зелено.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Внимание!

Начало
01.06.2023
ID:
2490

Светофара е повреден и заблуждава водачите

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неправилно работещ светофар

Начало
08.05.2023
ID:
2422

Когато светофара свети червено , лъжливо включва и жълтата светлина.Така някои шофьори се подлъгват и потеглят ,смятайки,че ще светне зелена светлина. А това не се случва! Ставала съм многократен свидетел на опасни ситуации.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасно кръстовище

Начало
05.05.2023
ID:
2419

Новата сфетофарна уредба на кръстовището в близост до Кауфланд едновременно забранява и разрешава завиване на дясно в посока Асеновград. Това създава объркване и е предпоставка за произшествия. Мисля, че е необходима промяна.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Светофарна уребда

Начало
04.05.2023
ID:
2418

Новата светофарна уредба на кръстовището към кв. Запад предпоставя настъпването на инциденти. В повечето случаи колите, правещи ляв завой към квартала, остават по средата на кръстовището . Освен това е доста объркващо кога може да преминеш и кога трябва да изчакаш идващите от Пловдив. Моля да обърнете внимание !

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещ светофар

Начало
17.04.2023
ID:
2379

Некоректно работещ светофар от ул . Велико Търново посока гарата !!!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Липса на копче на светофара

Начало
21.02.2023
ID:
2231

Едното копче на светофара липсва,а има голям поток на хора и моля да бъде поправено.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител