В процес 93 Приключени 2823

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Кастрене на клони разрешение

Начало
24.08.2023
ID:
2771

Привет Предстои ни ремонт на покривната настилка прилежаща на къщата от посоченият адрес. Ремонта е с начална дата 28.09.2023г.. Клоните на дървото, което се намира в непосредствена близост до къщата (извън рамките на имота, на пешеходната зона), лежат в/у керемидите на къщата и нанасят щети в/у покривната настилка. Също така препълват улуците с листна маса и цвят, което затруднява почистването им и е предпоставка за ускорена корозия. Имаме нужда от разрешение за кастрене на клоните + служител от общината който да съблюдава процеса и да ни напътства в процеса, за да не бъдат нанесени щети на дървото. Надяваме се предоставената информация да е достатъчна за взимането на решение по нашият казус. Моля свържете се с мен, ако има нужда от допълнителна информация и/или въпроси. Благо

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасни клони

Начало
17.07.2023
ID:
2636

Здравейте! Сигналът е свързан с подкастрянето на дърветата по протежение на бул. България. Много често падат изсъхнали клони от дърветата и застрашават живота и здравето на хората, които преминават по тротоарите и пътното платно. Днес (17.07.2023) на бул. България 48 падна изсъхнал клон, който за щастие удари леко само една кола, но последствията можеше да са много по-сериозни. Моля да бъде извършена инспекция на всички дървета по булеварда с цел избягване на нежелани ситуации и инциденти. Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Опасно дърво

Начало
12.07.2023
ID:
2621

Необитаема къща с дърво обрасло неконтролируемо.Има пречупен доста дебел клон който трябва незабавно да се окастри,не е поддържано заема цялата гледка на улицата! В близост до ел.стъбло е клоните са виснали върху кабелите! Преди няколко месеца ни прекъсна токозахранването! А сега сме без интернет и без кабелна! Необходимо е навременна реакция! Минават коли,хора а преди всичко има малки деца!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Борово дърво

Начало
25.05.2023
ID:
2470

Здравейте пред домът ми има бор който е доста изсъхнали клони който имат опасност да се счупят и да паднат на улицата живеят доста деца и е опасно моля да се вземат мерси благодаря предварително

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Паднали клони и счупено предно стъкло на кола

Начало
02.04.2023
ID:
2330

Моля да се изрежат сухите клони на въпросното дърво липа

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сухи клони на дървета

Начало
28.03.2023
ID:
2305

Паднали клони от сухо дърво на Новия пазар, в близост до училище .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

ИЗСЪХНАЛИ ДЪРВЕТА

Начало
07.02.2023
ID:
2199

ЗДРАВЕЙТЕ, НА ТЕРИТОРИЯТА НА ОБЩИНСКА СОБСТВЕНОСТ В ГРАД АСЕНОВГРАД БУЛ.БЪЛГАРИЯ 73 ИМА ОПАСНИ ИЗСЪХНАЛИ ДЪРВЕТА(3 БРЕЗИ И 1 АКАЦИЯ)КОИТО СЛЕД ПОСЛЕДНИТЕ ВЕТРОВИТИ ДНИ ВЕЧЕ ЗАСТРАШАВАТ МИНАВАЩИТЕ ХОРА ,МОЛЯ СЪДЕЙСТВАЙТЕ ЗА ОТСРТАНЯВАНЕТО ИМ ПРЕДИ ДА СА СТАНАЛИ ПРИЧИНА ЗА ИНЦИДЕНТ.ДЪРВЕТАТА СЕ НАМИРАТ С ГРАДИНАТА НА РЕСТОРАНТ ,,БЯЛО МОРЕ,, ,КОЯТО Е ОБЩИНСКА ПЛОЩ.БЛАГОДАРЯ ЗА СЪДЕЙСТВИЕТО

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Молба

Начало
06.01.2023
ID:
2135

Моля да бъде окастрено дърво кестен, намиращо се на ъгъла на ул. Захария и ул. Сокол. Клоните са силно изгнили и създават предпоставка за инцидент, тъй като ул. Захария е главна улица на квартала и по нея има постоянен поток от хора, коли и масовия градски транспорт. Надявам се че молбата ми ще бъде уважена.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Саморасли дървета

Начало
29.08.2022
ID:
1846

Моля да бъдат отрязани саморасли дървета на гърба на блока на улица "Славянска 1! Дърветата стигат до втория етаж и по тях се катерят улични котки.Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал, паднало дърво

Начало
25.07.2022
ID:
1767

Паднало, изгнило дърво, да се махне.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител